onnjń

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Przemysł

onnjń

Post autor: Przemysł »

Porozmawiajmy o przemyśle. Myślę, że sporo osób zastanawia się na niektórymi małymi lub większymi sprawami związanymi z tym zagadnieniem. Dobrze by było stworzyć taką bazę firm, które macie sprawdzone i wam się doskonale sprawdzają. Od siebie polecam portal branzowy: https://przemysl-40.pl/
każdy

Re: Przemysł

Post autor: każdy »

U nas niezmiernie ważna jest woda. Ogólnie w większości przemysłu jest ona wykorzystywana, u nas musi być ona bardzo dobrej jakości, odpowiednio oczyszczana. Dlatego posiadamy własną stację uzdatniania wody, którą zajęła się firma Aqualine z Ząbek (działają na terenie Warszawy) https://www.aqualine.com.pl/oferta . To świetni, doświadczeni i kompetentni fachowcy, mają dobre ceny, wykonali projekt i zbudowali stację, która teraz działa świetnie, polecam.

angielski w warszawie
Łukasz

Re: onnjń

Post autor: Łukasz »

Co do wody, zgadzam się. Sami pracujemy w przemyśle związanym w produkcją tkanin i woda jest niezbędna. Podobnie jak różnego rodzaju środki, np. te do zmiękczania tkanin, które sprawiają by się one nie elektryzowały. My korzystamy z produktów elektrostatycznych od ANVIRO https://www.anviro.eu/oferta/srodki-ant ... ostatyczne z Łodzi. One działają świetnie, są w dobrej cenie i pozwalają nam na osiągnięcie dużych oszczędności, polecam.
cargł

Re: Przemysł

Post autor: cargł »

Nasz produkty aluminiowe musza zostać poddane dodatkowym procesom anodowania. To zadanie zlecamy zewnętrznie, firmie Anodal https://anodal.pl/oferta/anodowanie-aluminium/ z Warszawy. Ich oferta jest szeroka, na aluminium znają się jak mało kto. Mają także w swojej ofercie usługi związane z mechaniczną i chemiczną obróbką profili aluminiowych, my jednak robimy to sami, chociaż słyszeliśmy o nich same dobre rzeczy. Nasze zlecenia realizują na czas, dokładnie i w dobrej cenie.
doń

Re: Przemysł

Post autor: doń »

Doskonały pomysł, sami długo szukaliśmy dobrego producenta, który ma wysokiej jakości filtry przemysłowe dla producentów tworzyw sztuczny. Znaleźliśmy je u producenta Proton z Kosowa, tu macie na nich namiary: https://proton-filters.pl/kontakt/. Oni wykonują zamówienia specjalistyczne filtry, mają między innymi: filtry siatkowe i sita filtracyjne, które możecie dowolnie dopasować kształtem i wielkością oczek, rodzajem splotu siatki filtracyjnej, czy materiału jej wykonania. Zamówienia realizują profesjonalnie, mają doświadczenie w branży, ich filtry sprawdzają nam się najlepiej ze wszystkich, jakie do tej pory mieliśmy, polecam.
drakń

Re: onnjń

Post autor: drakń »

U nas niesamowicie ważne jest odpowiednie uzdatnienie wody. Jest ona uzdatniana w procesach mechanicznych, a następnie za pomocą środków chemicznych, w które zaopatrujemy się w firmie aqua-concept https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda ... anie-wody/ . Ich produkty doskonale radzą sobie z kamieniem, rdzą, mikroorganizmami, są bardzo dobrej jakości i można je bez problemu zakupić w atrakcyjnych cenach, upodlam.
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 405
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: onnjń

Post autor: felicita6 »

Praca w zakładzie, który jest skupiony wokół przemysłu, ma swoje ogromne plusy - daję to szansę na rozwój, ale i na uzyskiwanie coraz większych dochodów. Warto zatem przygotowywać się do działań i ich rozbudowy, dzięki czemu wszystko będzie odpowiednio stworzone. Aby rozwijać to wszystko zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, polecam skorzystać ze wsparcia https://entra-group.eu/oferta/budowa-nowych-fabryk/ gdzie dowiesz się jak działa i funkcjonuje nowa fabryka.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: onnjń

Post autor: kaniks »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://idealnepowietrze.pl/k/sharp/
okłl

Re: Przemysł

Post autor: okłl »

każdy pisze: ↑12 kwie 2021, 10:56 U nas niezmiernie ważna jest woda. Ogólnie w większości przemysłu jest ona wykorzystywana, u nas musi być ona bardzo dobrej jakości, odpowiednio oczyszczana.
Mamy podobną sytuację. Systemy uzdatniania wody mamy z firmy PROCON http://dualfiltry.pl/uslugi z Warszawy. Ich oferta jest szeroka, zajmują się szeroko pojętym uzdatnianiem wody. Dostarczają filtry i stacje zmiękczania wody, mają usługi i produkty w korzystnych cenach. To firma z wieloletnim doświadczeniem, znają się na tym, co robią, są rzetelni pod każdym względem. Szczerze ich polecam.
ODPOWIEDZ