Odzież typu office

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Harry56
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2019, 16:04

Odzież typu office

Post autor: Harry56 »

Hej,

szukam odzieży dla moich pracowników. Prowadzę punkt w którym pracownicy przyjmują klientów. Chciałbym by mieli jednakową odzież. Kojarzycie gdzie mogę coś takiego zakupić?
Awatar użytkownika
Hubertsa76
Posty: 4
Rejestracja: 15 paź 2019, 18:37

Re: Odzież typu office

Post autor: Hubertsa76 »

Cześć!

Też szukałem kiedyś takiego rozwiązania. Działam trochę w innej branży (gastronomia) i też szukałem jednolitego stroju dla pracowników. Mimo, że inny fach to problem ten sam wieć chyba mogę pomóc:) Osobiście trafiłem na jedną stronę i jestem z niej zadowolony. Jest tam też odzież robocza dla pracowników biurowych wiec zapewne coś znajdziesz.
Awatar użytkownika
roben
Posty: 128
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:13

Re: Odzież typu office

Post autor: roben »

Mój mąż pracuje w biurze, ale nie mają takiej samej odzieży w pracy. Musi się oczywiście odpowiednio ubierać, bo obowiązuje pewien dress code. Nawet odzież wierzchnia musi do wszystkiego pasować, bo przecież do garnituru nie ubierze ortalionowej kurtki. Świetne Płaszcze męskie są teraz dostępne na stronie Ceneo i chciałabym dla niego jeden zamówić. Poza tym uważam, że każdy mężczyzna powinien mieć chociaż jeden w garderobie, bo taki ubiór dodaje niesamowitego smaku i szyku.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Odzież typu office

Post autor: kaniks »

Widziałem fajną stronę o tej tematyce
https://1but.pl/kurtki/adidas/kolor-czarny
ODPOWIEDZ