Odzież ochronna dla pracowników

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
lubomir_65
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2021, 3:36

Odzież ochronna dla pracowników

Post autor: lubomir_65 »

Jaką odzież ochronną kupujecie dla swoich pracowników? Trzeba przyznać, że to bardzo ważny aspekt. Nie wystarczy jedynie odpowiedni kombinezon czy buty. Ja dodatkowo inwestuję w środki ochrony wzroku i kilka innych akcesoriów, a wszystko zamawiam online od sprawdzonego sprzedawcy. Jak wy sobie w tej kwestii radzicie?
Żaneta

Re: Odzież ochronna dla pracowników

Post autor: Żaneta »

Tak naprawdę taka odzież ochronna jest niezwykle ważna i na pewno należy ją uwzględnić na każdym stanowisku pracy. Moim zdaniem także tak jak napisano w https://znaki-bhp.pl/srodki-ochrony-indywidualnej to właśnie środki ochrony indywidualnej odgrywają bardzo dużą rolę. W końcu każdy z pracowników musi pracować w bezpiecznych warunkach.
Kiciuś2

Re: Odzież ochronna dla pracowników

Post autor: Kiciuś2 »

Powiem wam, że jak już jesteśmy w temacie odzieży ochronnej, to moim zdaniem, największy wybór w tym zakresie można znaleźć na stronie tego sklepu https://www.medicamask.pl/izob jeżeli jeszcze nie znacie tego miejsca, to czym prędzej tam zajrzyjcie, a na pewno nie będziecie żałować.
móranowski

Re: Odzież ochronna dla pracowników

Post autor: móranowski »

O moich pracowników dbam najlepiej, jak to tylko możliwe - dlatego zakupiłem im odzież roboczą . ta hurtownia zapewniła wszystko to w znakomitej cenie i jakości. Całkowicie zachęciło nas to do dalszych działań i prac w trudniejszym klimacie. Faktycznie było warto!
ODPOWIEDZ