Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Ambroży-88
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2019, 9:35

Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: Ambroży-88 »

Remontuję budynek pod siedzibę firmy i szukam solidnych oczyszczalni ścieków. Ktoś może coś podpowiedzieć?
Awatar użytkownika
Kajetan_73
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2020, 22:42

Re: Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: Kajetan_73 »

Cześć, ja robiłem oczyszczalnię ścieków co prawda przy domu, ale polecę firmę Bio Hydro System. Oczyszczalnia jak na razie działa idealnie!
Awatar użytkownika
Kinga34
Posty: 174
Rejestracja: 22 gru 2018, 21:43

Re: Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: Kinga34 »

A może zamiast tego postawić na niezawodne szambo dwukomorowe? Jest to bardzo skuteczna i solidna instalacja, do tego mało awaryjna. Trzeba jedynie wybrać odpowiedniego producenta, a także pamiętać o opróżnianiu zbiornika. Ale zawsze dla ułatwienia można dodatkowo zamówić również czujnik poziomu szamba.
:)
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 324
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: rudolf »

Ja mam u siebie na działce taką oczyszczalnią ścieków i jak najbardziej wszystko działa tak jak należy. Bardzo fajnie za to w sklepie https://www.dostudni.pl/ możemy zamówić niezbędne urządzenia które przydadzą nam się na pewno przy użytkowaniu takiej oczyszczalni.
kędrr

Re: Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: kędrr »

Dobry pomysł, sami mamy taką oczyszczalnię hybrydową BDH od producenta Metria z Warszawy https://metria.pl/produkty/oczyszczalni ... ydowa-bdh/ i bardzo dobrze nam się sprawdza. Oni mają korzystne ceny i bardzo dobrej jakości sprzęt, nasza oczyszczalnia jest mechaniczno-biologiczna, działa bez problemu, nic w zasadzie nie trzeba z nią robić, polecam.

profilaktyczne badanie prostaty
kłerm

Re: Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: kłerm »

Mamy przy naszej firmie oczyszczalnię biologiczną. Nie produkujemy niebezpiecznych ścieków (nie pracujemy z żadnymi chemikaliami), zatem nasze zapotrzebowanie jest w zasadzie takie, jak w zwykłym domu jednorodzinnym, może minimalnie większe. Oczyszczalnię biologiczną kupiliśmy z firmy Bio Eden z Wiśniowej Góry k. Łodzi https://www.bioeden.eu/oferta/biologicz ... ie-sciekow i w zupełności nam ona wystarcza. Jest to rzetelna firma, mają świetnej jakości produkty w korzystnych cenach, polecam.
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: fanlechbiznes »

Jeśli chodzi o przepompownie ścieków to bardzo polecam firmę Bartosz. Wykonują bardzo profesjonalne i wydajne układy, dzięki temu cały proces jest dużo bardziej efektywny. Wszystko dopasowywane jest do wymagań klienta, cała przepompowania oddawana jest już w pełnej gotowości do działania.
Aśek

Re: Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: Aśek »

Zastanawialiście się jaki wpływ na przydomową oczyszczalnię ścieków ma zmiękczacz wody, regenerowany solanką?

W internecie jest bardzo dużo sprzecznych informacji, ciężko mi było stwierdzić jak to rzeczywiście jest. ALE!

Znalazłem niedawno film na youtube, który wlaśnie bardzo szczegółowo przedstawia ten temat, w oparciu o wiedzę producentów zmiękczaczy wody oraz oczyszczalni biologicznych :D

Baardzo polecam, duża dawka wiedzy - https://youtu.be/3a6d9V96yP0
Awatar użytkownika
felicita6
Posty: 405
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:46

Re: Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: felicita6 »

Na pewno dobry preparat do szamba będzie tutaj podstawą, która pozwoli uzyskać efekt utrzymania szamba w jak najlepszym stanie. To podstawa, o której często się zapomina, co jest znaczącym błędem. Na pewno ta kwestia jest istotna, szczególnie jeśli oczyszczalnia jest dopasowana do danej firmy, więc jej potrzeby i wymagania są wyższe.
Żaklina

Re: Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: Żaklina »

Jeśli chodzi o produkty do szamba to polecam te od firmy https://biofos.pl/ bo one są to bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska bakterie, które działają kompleksowo wewnątrz domowego systemu instalacji sanitarnej, przyspieszając procesy rozkładu i upłynniania ścieków. To sprawdzone i niezawodne produkty które serdecznie polecam.
móbert

Re: Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: móbert »

Jeżeli planujecie wybudować oczyszczalnię ścieków dla swojej firmy to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.zickert.pl/ Znajdziecie tam syfony, zgarniacze i inne elementy, które są niezbędne w większej oczyszczalni. Firma ta oferuje produkty wysokiej jakości, więc warto się do nich zgłosić.
Uśka

Re: Oczyszczalnia ścieków przy firmie

Post autor: Uśka »

jak już oczyszczalnia ścieków będzie wykonana to następnym krokiem będzie to, żeby odpowiednio zadbać o wybór dobrej jakości preparatów i proszków biologicznie czynnych do skuteczniejszego rozkładania ścieków. Ja na ten moment korzystam z Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ bo mają rozwiązania eko i co również ważne w naprawdę racjonalnej cenie ;)
ODPOWIEDZ