Kursy językowe dla pracowników

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Paula-83
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2020, 0:09

Kursy językowe dla pracowników

Post autor: Paula-83 »

Cześć forumowicze. Czy w waszych firmach organizowane są kursy językowe dla pracowników? Według mnie to bardzo dobre rozwiązanie. Sama mam w planie zorganizować szkolenie z języka migowego, ponieważ na co dzień nasze biuro współpracuje także z osobami niesłyszącymi. Co o tym myślicie? Chętnie poznam wasze zdanie.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Kursy językowe dla pracowników

Post autor: Szefowa »

A skoro już mowa o kursach językowych, to czy ktoś z Was robił sobie kiedykolwiek jakiś kurs z języka angielskiego? Mnie ostatnio zainteresował kurs konwersacyjny angielski, którego ofertę widziałam na stronie internetowej https://lingteam.pl/kurs-konwersacyjny-angielski. Jak sądzicie, warto się na niego zapisać? Czy ktoś z Was miał może wcześniej do czynienia ze szkołą językową Ling Team?
Bartłomiej

Re: Kursy językowe dla pracowników

Post autor: Bartłomiej »

Kusy czy szkolenia z języka angielskiego dla pracowników to bardzo ważne. Tutaj przeczytacie dlaczego https://speakingo.com/szkolenie-pracown ... ielskiego/ . Pracownik dzięki tym szkoleniom, kuro jest bardziej wykfalifikowany, a to się liczy dla każdego szefa i każdego firmie.
Rabzus

Re: Kursy językowe dla pracowników

Post autor: Rabzus »

Samo już uczenie się języków obcych jak dla mnie jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że właśnie od jakiegoś czasu także zdecydowałem się podjąć naukę języka angielskiego. Tym bardziej, że jak widziałem w ofercie szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/online/ to takie nauczanie w formie online bardzo do mnie przemawia. Mam nadzieję, że będę w stanie te wszystkie rzeczy opanować, gdyż na dzień dzisiejszy język angielski jest mi bardzo potrzebny.
Awatar użytkownika
Biznesowa
Posty: 94
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:30

Re: Kursy językowe dla pracowników

Post autor: Biznesowa »

W niektórych firmach bardzo przydaje się biegła znajomość języka. Często jest to język specjalistyczny, dlatego bardzo przydatne są kursy języka dla firm.
Bardzo dobre i skuteczne kursy językowe oferuje szkoła https://martinschool.pl/ . Tu można skorzystać z bardzo wygodnych zajęć online prowadzonych 1 na 1.Dzięki temu, iż zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez native speakerów można podszkolić się w konwersacji, przełamać barierę językową czy nauczyć się lepszego rozumienia ze słuchu.
ODPOWIEDZ