Kursy językowe dla pracowników

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Paula-83
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2020, 0:09

Kursy językowe dla pracowników

Post autor: Paula-83 »

Cześć forumowicze. Czy w waszych firmach organizowane są kursy językowe dla pracowników? Według mnie to bardzo dobre rozwiązanie. Sama mam w planie zorganizować szkolenie z języka migowego, ponieważ na co dzień nasze biuro współpracuje także z osobami niesłyszącymi. Co o tym myślicie? Chętnie poznam wasze zdanie.
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Kursy językowe dla pracowników

Post autor: Szefowa »

A skoro już mowa o kursach językowych, to czy ktoś z Was robił sobie kiedykolwiek jakiś kurs z języka angielskiego? Mnie ostatnio zainteresował kurs konwersacyjny angielski, którego ofertę widziałam na stronie internetowej https://lingteam.pl/kurs-konwersacyjny-angielski. Jak sądzicie, warto się na niego zapisać? Czy ktoś z Was miał może wcześniej do czynienia ze szkołą językową Ling Team?
Bartłomiej

Re: Kursy językowe dla pracowników

Post autor: Bartłomiej »

Kusy czy szkolenia z języka angielskiego dla pracowników to bardzo ważne. Tutaj przeczytacie dlaczego https://speakingo.com/szkolenie-pracown ... ielskiego/ . Pracownik dzięki tym szkoleniom, kuro jest bardziej wykfalifikowany, a to się liczy dla każdego szefa i każdego firmie.
Rabzus

Re: Kursy językowe dla pracowników

Post autor: Rabzus »

Samo już uczenie się języków obcych jak dla mnie jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że właśnie od jakiegoś czasu także zdecydowałem się podjąć naukę języka angielskiego. Tym bardziej, że jak widziałem w ofercie szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/online/ to takie nauczanie w formie online bardzo do mnie przemawia. Mam nadzieję, że będę w stanie te wszystkie rzeczy opanować, gdyż na dzień dzisiejszy język angielski jest mi bardzo potrzebny.
Awatar użytkownika
Biznesowa
Posty: 94
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:30

Re: Kursy językowe dla pracowników

Post autor: Biznesowa »

W niektórych firmach bardzo przydaje się biegła znajomość języka. Często jest to język specjalistyczny, dlatego bardzo przydatne są kursy języka dla firm.
Bardzo dobre i skuteczne kursy językowe oferuje szkoła https://martinschool.pl/ . Tu można skorzystać z bardzo wygodnych zajęć online prowadzonych 1 na 1.Dzięki temu, iż zajęcia prowadzone są w języku angielskim przez native speakerów można podszkolić się w konwersacji, przełamać barierę językową czy nauczyć się lepszego rozumienia ze słuchu.
al2

Re: Kursy językowe dla pracowników

Post autor: al2 »

Super! Dbajcie o swoich pracowników, a oni na pewno będą chętniejsi do pracy i bardziej zadowoleni w niej. U mnie w firmie w ogóle nie przywiązują uwagi do rozwoju pracownika.
Wess94

Re: Kursy językowe dla pracowników

Post autor: Wess94 »

Myślę, że pracownicy też powinni mieć ambicję i chęć do samorozwoju. Pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=4YGiMEDURew znalazłam filmik Szybkiej Nauki Pro, którzy prowadzą kursy angielskiego online. Filmik informuje czym jest Past Simple. Na ich kanale znaleźć można więcej rzeczowych informacji, które pomogą opanować ten język.
ODPOWIEDZ