Księgowość w firmie

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Larisa1987
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, 3:04

Księgowość w firmie

Post autor: Larisa1987 »

Cześć! Chciałabym nawiązać współpracę ze sprawdzonym biurem rachunkowym z Wrocławia w kwestii dbania o rozliczenia w mojej firmie. Do kogo najlepiej się zgłosić?
Awatar użytkownika
Boryslaw
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2020, 20:33

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Boryslaw »

Myślę, że najlepszym wyborem jest panex.com.pl. To specjaliści, którzy działają sprawnie i skrupulatnie. Nie zawiedziesz się ani na ich wiedzy, ani na fachowych rozliczeniach. Pracuję z nimi trzy lata i mogę śmiało polecić każdemu.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 441
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Neya »

To może biuro rachunkowe? Wyboru takich firm nie brakuje.
cześć

Re: Księgowość w firmie

Post autor: cześć »

Do usprawnienia funkcjonowania swojej firmy polecam wam Firmao CRM, który posiada funkcje księgowości i integruje się z np. Symfonią. Teraz na ich stronie http://firmao.pl/ds jest darmowy okres próbny więc możecie sobie przetestować funkcjonalności Firmao.
Anna Hołeczek

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Anna Hołeczek »

Faktycznie wiele firm ma własne działy księgowe bo to dla nich najlepsze rozwiązanie. Natomiast ważna faktycznie jest również archiwizacja dokumentów, bez dwóch zdań. tu poleam zdecydowanie kontakt z Stowarzyszenie Archiwistów. Oni oferują szereg przydatnych usług, jak archiwum zewnętrzne, porądkowanie dokumentów. To sprawy niezwykle ważne
danaraś

Fv

Post autor: danaraś »

Ogólnie wydaje mi się, że nie ma to jak szukanie rozwiązań, które są wielosezonowe. Czyli na przykład powiedziałabym, że warto sprawdzić coś takiego jak mega-tech . To ciekawy program księgowy, który w dużej mierze naprowadzi nas na różnego rodzaju działania, w tym związane z paragonami.
Łania29

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Łania29 »

Księgowość w firmie, to jest to czego szczególnie młodzi przedsiębiorcy nie lubią najbardziej. Najczęściej posiłkują się zleceniem prowadzenia księgowości do biura rachunkowego, podczas, gdy na początku drogi biznesowej każdy grosz jest ważny. Czy nie warto pomyśleć o prowadzeniu księgowości we własnym zakresie .Zajrzyjcie tutaj - https://www.mega-tech.com.pl/faktura-sm ... ess-handel i spróbujecie programu mega-tech - to program wspomagający małe i śednie firmy.
ODPOWIEDZ