kredyt gotówkowy

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Nikka88
Posty: 106
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:45

kredyt gotówkowy

Post autor: Nikka88 »

Planuję wzięcie kredytu na firmę która dopiero się rozrasta. doradźcie mi gdzie najlepiej wybrać kredyt ? Sprawdzałem wcześniej kredyty gotówkowe https://www.kredyty-gotowkowe.net/kredy ... pinie.html i wydaje mi się bardzo fajną opcją Alior bank a może cos innego jak uważacie ?
Awatar użytkownika
gemka
Posty: 28
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:08

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: gemka »

Jak tylko chce się uzyskać dodatkowe pieniądze na rozwój firmy to warto też zapoznać się z tym, jak odnawialna linia finansowania www.finiata.pl daje możliwość korzystania z pieniędzy kiedy tylko są potrzebne. Nie potrzeba załatwiać tylu formalności jak się chce uzyskać takie pieniądze.
Awatar użytkownika
Gabrie
Posty: 101
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:18

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: Gabrie »

A słyszeliście o https://najlepszebanki.com/ranking-kredytow-gotowkowych ? Widzę, że w necie ma bardzo dobre opinie. Korzystał ktoś i potwierdzi je?
... trzeba ufać własnym przeczuciom, nawet jeśli człowiek nie wie, skąd się one biorą".
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 89
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:18

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: Koralik »

Mam kilka zobowiązań w różnych bankach i najlepszym dla mnie wyjściem byłaby chyba konsolidacja. Tutaj czytałam https://www.habza.com.pl/dlaczego-warto ... obowiazan/ , że to się wyjątkowo opłaca. Po prostu nie będę się rozdrabniać na różne raty jak do tej pory, tylko będę spłacać jedną. Poza tym taka jednorazowa wpłata wyniesie mniej niż suma poprzednich. To się wydaje całkiem korzystną opcją.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 444
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: Neya »

Szukając możliwości otrzymania dodatkowej gotówki, często staje się przed dylematem czy lepiej wziąć ją w banku, czy firmie pozabankowej. Dobrze byłoby zapoznać się z różnymi opiniami: http://podsuwam.pl/kredyt-czy-pozyczka- ... ej-oplaca/. W ten sposób będzie się miało świadomość tego, co jest bardziej opłacalne i korzystniejsza dla naszej sytuacji.
Awatar użytkownika
nwkagnieszka
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2019, 13:35

Re: kredyt gotówkowy

Post autor: nwkagnieszka »

Ciekawą alternatywą dla kredytu może być pożyczka na spłatę chwilówki. Polecam skorzystać z usług tego pośrednika: https://zwolen.habzafinanse.com.pl/ofer ... chwilowki/ - wiem, że można mu zaufać.
ODPOWIEDZ