Jaka firma z Łodzi do ścinania drzew

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 48
Rejestracja: 02 kwie 2019, 14:19

Jaka firma z Łodzi do ścinania drzew

Post autor: Tomek »

Mamy kilka drzew na terenie firmy. I potrzebujemy firmy, która zrealizuje wycinkę

Czy do wycinki drzew na prywatnym terenie wymagane jest zezwolenie?
Awatar użytkownika
Ladrian
Posty: 82
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:11

Re: Jaka firma z Łodzi do ścinania drzew

Post autor: Ladrian »

Tak, ostatnio zostały wprowadzone zmiany tak wiec nie mozna już tak łatwo wyciąć drzewa. Wcześniej obowiązująca procedura dotycząca usuwania drzew i krzewów zakładała, że nie potrzebowaliśmy zezwolenia na wycięcie drzewa jeżeli drzewo lub krzew rósł na naszej posesji, a cel usunięcia drzewa nie był związany z prowadzeniem działalności gospodarczej na danym terenie. Musisz dowiedzieć się w urzędzie czy potrzebujesz zezwolenia na wycięcie konkretnych drzew na swojej posesji.

Jeśli chodzi o firmę to polecam kontakt z nimi:
http://www.pielegnacja-zieleni.pl/scinanie-drzew/

Firma ma duże doświadczenie, oferuje wycinkę drzew wieloma metodami. Jest również ubezpieczona
Maćko

Re: Jaka firma z Łodzi do ścinania drzew

Post autor: Maćko »

Mogę się wypowiedzieć jedynie w kwestii wycinania drzew Wrocław, ale może komuś przyda się sprawdzona firma w tamtych okolicach. Z usług Drzewa Expert korzystałem już wielokrotnie i nigdy mnie nie zawiedli. Posiadają wymagane uprawnienia i zespół profesjonalistów, którzy naprawdę znają się na rzeczy.
ODPOWIEDZ