Jak kontaktujecie się z waszą księgową/ym? - oprogramowanie/apka?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
paulwalker
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 15:42

Jak kontaktujecie się z waszą księgową/ym? - oprogramowanie/apka?

Post autor: paulwalker »

Cześć,
Szukam jakiegoś programu czy apki która usprawni mi pracę z moim biurem rachunkowym. Przez natłok pracy w życiu osobistym nie mam czasu aby jeździć do księgowych i chciałbym podpytać czy korzystacie z czegoś takiego? Znalazłem w necie kilka rozwiązań ale ich ceny są hmm zbyt spore :( obecnie podsunąłem pomysł mojej Pani księgowej i testujemy program Konekto Smart, wstępne wnioski: bardzo tani (płacę 5 zł i dodatkowo wziąłem opcję gdzie mogę wystawiać faktury dla biura za 6 zł więc łącznie płacę 11 zł miesięcznie) nie wiem czy znajdę gdzieś coś tańszego ?? no i nie muszę jeździć do Pani księgowej bo wszystko robię poprzez apkę, łącznie z wysłaniem faktur.

Podzieli się ktoś opinią z innych tego typu platform/programów? może da się coś ogarnąć chociażby bezpłatnie? Taka cebula ze mnie troche hehe :D bo z tego co widziałem w innych tego typu programach to moja Księgowa uznała, że zbyt spore koszta jak dla niej bo trzeba wykupywać jakieś pakiety całe i umowy na min rok a póki co ta obecna apka jest bez takich kruczków ale główne pytanie to: czy możecie polecić jakieś podobne rozwiązania? :D

Dziękuję i pozdrawiam :)
gośka

Re: Jak kontaktujecie się z waszą księgową/ym? - oprogramowanie/apka?

Post autor: gośka »

Faktury wystawiam przez darmowe oprogramowanie jakim jest https://morganizerfinansow.pl/ . Umożliwia ono monitorowanie płatności i przede wszystkim w jednym miejscu mamy zestawienie wszystkich opłaconych faktur i tych nieopłaconych, więc ekstra ;) ;)
Awatar użytkownika
chunn
Posty: 89
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:29

Re: Jak kontaktujecie się z waszą księgową/ym? - oprogramowanie/apka?

Post autor: chunn »

gośka pisze: ↑06 lip 2021, 10:54 Faktury wystawiam przez darmowe oprogramowanie jakim jest hUmożliwia ono monitorowanie płatności i przede wszystkim w jednym miejscu mamy zestawienie wszystkich opłaconych faktur i tych nieopłaconych, więc ekstra ;) ;)
Do faktur jest wiele narzędzi np. https://www.mega-tech.com.pl/faktura-wdt/ Możesz sobie sprawdzić różne rozwiązania i wybrać takie, które tobie najbardziej odpowiada.
ODPOWIEDZ