Inwestycja

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Inwestycja

Post autor: ABC »

Inwestowanie to nie jest prosta sprawa. Należy to wszystko bardzo dokładnie przemyśleć. W końcu są to nasze pieniadze a chcemy je jakoś słusznie zainwestować. Jeżeli nie jesteś pewien to moze doradca inwestycyjny będzie w stanie Ci jakoś pomóc i trochę podpowiedzieć.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Inwestycja

Post autor: Zbyszek92 »

Nawet, gdy nie dysponujemy pełnym kapitałem, warto zainwestować w nieruchomości. Wszystko zależy od rentowności inwestycji. Trzeba dobrze przekalkulować możliwe korzyści i koszty jakie poniesiemy. Często warto wspomóc się obcym kapitałem, np. kredytem. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w artykule na stronie https://inwestujwnieruchomosci.pl/. Myślę, że warto rozważyć taką możliwość.
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 337
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Inwestycja

Post autor: Neya »

Każdy, kto myśli o inwestowaniu, ma na myśli zysk, ale tak łatwo nie ma. Trzeba wiedzieć, jak inwestować i dokładnie wszystko czytać, jak w przypadku polisolokat, czyli inwestowaniu i ubezpieczeniu na życie w jednym. Dobrze wiedzieć czym się to wyróżnia i o co chodzi: https://fretuslegis.pl/polisolokata-a-u ... a-roznice/. Znając różnice, specyfikacje i ewentualne zagrożenia, ma się większe szanse na to, że uniknie się kłopotów i strat.
Awatar użytkownika
Malwinka00
Posty: 44
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:41

Re: Inwestycja

Post autor: Malwinka00 »

A zastanawiałaś się nad poradnikiem inwestycyjnym ? Jeżeli nie to uważam, że jak najbardziej warto. https://viennalife.pl/ na pewno takiej rady ci udzielą, ja osobiście byłam zadowolona.
ODPOWIEDZ