Inwestowanie

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Inwestowanie

Post autor: ABC »

Chyba jedną z takich konkretniejszych sposobów są inwestycje na giełdzie. Osobiscie to już od dłuższego czasu zastanawiam się nad takimi inwestycjami. Warto w jakiś sposób zadbać o nasza przyszłość i o to by dobrze zainwestować pieniędzy by na tym zyskać.
Awatar użytkownika
Kordik
Posty: 24
Rejestracja: 06 lis 2019, 13:50

Re: Inwestowanie

Post autor: Kordik »

Ja ostatnio czytałem bardzo wiele ciekawych artykułów o finansach na blogu https://finanse.net.pl/
mają tam bardzo ciekawe artykuły, które warto przeczytać.
Awatar użytkownika
black_cat
Posty: 221
Rejestracja: 09 lip 2019, 14:42

Re: Inwestowanie

Post autor: black_cat »

Doczytajcie na stronie oszczedzanienaetacie.pl, co to jest procent składany. Myślę, że podczas inwestowania ta wiedza jest niezbędna.
Awatar użytkownika
szogunek
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:34

Re: Inwestowanie

Post autor: szogunek »

Skoro mamy chęci i gotówkę by inwestować, to warto z takich sytuacji korzystać. Jednak wydaje mi się, ze nie zawsze mamy do tego odpowiednią wiedzę. Jeżeli chcesz to tutaj : https://wiwn.pl/ , dowiesz sie naprawdę sporo na temat inwestowania w nieruchomości. Daj znać, co sądzisz o tej stronie.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Inwestowanie

Post autor: monka »

Niestety, sama nie jestem zwolenniczką inwestowania na giełdzie. Sama, prowadzę spółkę i zamierzam w niedalekiej przyszłości zdecydować się na zakup innych spółek, które mogłyby powiększać moje dochody. Mam nadzieję, że we wszystkim pomoże mi https://www.tgc.eu/specjalizacje/transakcje-ma :-). Może to jest dobry sposób na inwestowanie swoich oszczędności?
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Inwestowanie

Post autor: rudolf »

Samo inwestowanie to bardzo szeroki temat i jestem zdania, że można o nim pisać godzinami. Jeśli kogoś interesuje ta tematyka to mogę polecić również blog http://finansowefakty.pl/ gdzie znajdziecie całą masę najróżniejszych informacji w tym zakresie. Oczywiście nie zabraknie również faktów o walutach obcych.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Inwestowanie

Post autor: Zbyszek92 »

Co sądzicie w inwestowanie w swoj biznes? Zalezy mi na promocji,pozyskaniu nowych klientow. Co sądzicie o tym https://www.infobrokering.com.pl/bazy-emailingowe ? Chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami. Czy interesujecie sie innowacjami?
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:20

Re: Inwestowanie

Post autor: Bodzio12 »

Jak oszczędzacie swoje pieniądze? Ja niedawno odkryłam bardzo ciekawy blog https://kobieta.interia.pl/porady/news- ... Id,2324894 tutaj wyczytałam jak najlepiej szukać ofert i okazji w internecie. Polecam zajrzeć i poczytać bo bardzo pomocne informacje.
Awatar użytkownika
rafcio
Posty: 107
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:13

Re: Inwestowanie

Post autor: rafcio »

Inwestowanie w akcje nie jest dobrym pomysłem w obecnej sytuacji i dużo lepszym rozwiązaniem będzie zakup nieruchomości tym bardziej że ceny spadną w dobie kryzysu. Oczywiście zanim dojdzie do finalizacji transakcji warto zakupić wykonanie ekspertyzy stanu technicznego dzięki tej firmie https://www.mpexpertbud.pl/ Z taką wiedzą można śmiało finalizować zakup o ile budynek spełni oczekiwania techniczne.
Awatar użytkownika
zabciaa
Posty: 50
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:53

Re: Inwestowanie

Post autor: zabciaa »

Co do inwestowania to na pewno warto zwrócić uwagę na to jakie notowanie giełda posiada przez wywołaną wirusem pandemie, jest bardzo duże prawdopodobieństwo że po pandemii wszystko wróci na swoje tory i warto będzie teraz inwestować.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 46
Rejestracja: 02 gru 2019, 8:11

Re: Inwestowanie

Post autor: mamapiotra »

Znasz jakieś inne poza lokatami formy oszczędzania ? Jeśli nie , a chcesz zacząć to robić - czyli oszczędzać warto porozmawiać z fachowcami ,znającymi się na rzeczy. Warto spojrzeć na kalkulator oszczędzania tam, z pewnością znajdziesz produkt dostosowany do twoich możliwości i oczekiwań. Lokata nie jest zbyt dobrym sposobem na oszczędzanie, gdyż jest ona z reguły oprocentowana poniżej inflacji - więc tak na prawdę tracisz.
Awatar użytkownika
gilor
Posty: 15
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:06

Re: Inwestowanie

Post autor: gilor »

Tak naprawdę i oszczędzanie i inwestowanie ma sens, trzeba tylko pamiętać o tym by robić to z głową :) Zerknijcie sobie na to co proponuje Vienna Life, tu oferta na produkty inwestycyjne jest mocno rozbudowana. Zawsze można ( i moim zdaniem warto) skonsultować się z doradcą inwestycyjnym, który dobierze coś ciekawego dla Was.

cena kubika drewna na więźbę dachową
Awatar użytkownika
RobekMi
Posty: 128
Rejestracja: 11 kwie 2020, 10:36

Re: Inwestowanie

Post autor: RobekMi »

Jeśli chodzi o tematy związane z inwestowaniem oraz finansami to koniecznie zwróć uwagę na portal https://mroofa.pl/ gdzie znajdziecie mnóstwo konkretnych podpowiedzi i jednocześnie jasnych wskazówek jak się za to zabrać, aby oszczędzać i jednocześnie rozwijać swoje biznesy :)
Awatar użytkownika
ivestor
Posty: 11
Rejestracja: 24 mar 2020, 12:18
Kontakt:

Re: Inwestowanie

Post autor: ivestor »

W firmie zawsze warto inwestować np. w sprawdzony system ERP https://www.streamsoft.pl/systemy-erp/
Awatar użytkownika
arket_ingage
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2020, 14:18

Re: Inwestowanie

Post autor: arket_ingage »

Ja niedawno dowiedzialam się o Pracowniczych planach kapitalowych. To nowy system oszczędzania dla firm, od 2021 obowiązkowy dla wszystkich. Prowadzenie PPK we Wrocławiu mozna juz powierzyc m.in. biuru Inpensa. Ponoć naprawdę fajnie się to sprawdza, środki na konto pracownika wpływają i z budzetu panstwa, i od pracodawcy.
Awatar użytkownika
Ozzi
Posty: 103
Rejestracja: 14 lut 2020, 12:17

Re: Inwestowanie

Post autor: Ozzi »

Wszystko zależy w co :) Kryptowaluty cy na przykład surowce, to z pewnością opłacalna inwestycja :) Ja mam 30 % moich oszczędności zainwestowanych właśnie w systemie XTB i szczerze inaczej sobie nie wyobrażam, wczesniej skorzystałam z dema :)
Awatar użytkownika
urbanczyk
Posty: 278
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:50

Re: Inwestowanie

Post autor: urbanczyk »

Ja inwestuję tylko i wyłącznie w moją firmę, dlatego przynosi mi tak duże zyski. Ważne jest to, aby korzystać z nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań, które opierają się na technologii online. Chociażby chmura jest tutaj rzeczą wartą uwagi - To wszystko stwarza nowe możliwości dla uruchamiania przedsięwzięć w internecie. Ze swojej strony polecam wam ofertę https://cloudferro.com/ z której sama mam okazję korzystać.
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Inwestowanie

Post autor: fanlechbiznes »

Inwestując w konkretny biznes warto pamiętać o social mediach https://www.mobiletrends.pl/jakie-kanal ... -commerce/ to całkiem niezły pomocnik w rozwoju biznesu. Sporo klientów spędza tam naprawdę dużo czasu, reklamy i działania powinny być dopracowane i celowane w odpowiednim czasie i miejscu. Dzięki takim działaniom można mocno zwiększyć sprzedaż i sprawić że zyski będą coraz większe.
Awatar użytkownika
fanlechbiznes
Posty: 219
Rejestracja: 26 lip 2019, 17:28

Re: Inwestowanie

Post autor: fanlechbiznes »

Inwestowanie w firmę to zawsze trudna decyzja właścicieli, istnieje możliwość uzyskania bezpłatnych pożyczek na tak zwaną termomodernizacje. Inaczej tak zwana dotacja termomodernizacyjna , udzielana jest na okres do 120 miesięcy, można starać się o kwotę nawet 1 000 000 zł. W perspektywie czasu pożyczka zwróci się dużo szybciej w porównaniu do normalnego kredytu dla firm.
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:51

Re: Inwestowanie

Post autor: olusia »

CIEKAWE
Awatar użytkownika
olusia
Posty: 66
Rejestracja: 09 sty 2019, 8:51

Re: Inwestowanie

Post autor: olusia »

No właśnie, ja też zadaję sobie pytanie: w co inwestować podczas kryzysu , który ma niedługo nadejść i czuję, że sama nie odnajdę na to odpowiedzi. Skontaktuję się z doradcą vienna i może coś razem umyślimy. Nie chcę ani mrozić pieniędzy, ale też i nie stracić.
Awatar użytkownika
Aleksandra228
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2020, 14:21

Re: Inwestowanie

Post autor: Aleksandra228 »

Kryzys nadszedł i to szybciej niż się wszyscy spodziewali... Na szczęście ja zapobiegłam najgorszemu i skorzystałam z oferty vienalife Są tam świetni fachowcy, którzy doradzili mi jak ulokować swoje oszczędności aby nie stracić a także ubezpieczyć się na wypadek trudnych sytuacji życiowych, które teraz nas wszystkich dotykają.
Awatar użytkownika
chunn
Posty: 89
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:29

Re: Inwestowanie

Post autor: chunn »

urbanczyk pisze: ↑23 cze 2020, 15:22 Ja inwestuję tylko i wyłącznie w moją firmę, dlatego przynosi mi tak duże zyski. Ważne jest to, aby korzystać z nowoczesnych oraz innowacyjnych rozwiązań, które opierają się na technologii online. Chociażby chmura jest tutaj rzeczą wartą uwagi -
To dobrze rozwiązanie np. na backup w chmurze https://main.pl/backup-as-a-service-czy ... w-chmurze/ Można tak przechowywać dane na wypadek awarii infrastruktury online w firmie.
Awatar użytkownika
eleanore25
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2020, 9:06
Lokalizacja: Mariew

Re: Inwestowanie

Post autor: eleanore25 »

Jeżeli mamy trochę wolnej gotówki i chęci, to warto te pieniądze zainwestować.
Awatar użytkownika
kasandra.bauch
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2020, 9:41
Lokalizacja: Kraków

Re: Inwestowanie

Post autor: kasandra.bauch »

Coraz częstszą praktyką jest inwestowanie na giełdzie https://inwestowanienagieldzie.pl/, dla wielu inwestorów istotnym aspektem jest to, że wykupując akcje zyskują prawo do zarządzania spółką. Długoterminowe lokowanie kapitału w akcje, przy dużej rentowności spółki, może przynieść wysokie zyski, dlatego tak wiele osób interesuje się tym instrumentem finansowym.
Awatar użytkownika
Ozzi
Posty: 103
Rejestracja: 14 lut 2020, 12:17

Re: Inwestowanie

Post autor: Ozzi »

Macie system XTB, w nim istotne narzędzia i rozwiązania. Nie bazuje się na modzie, tylko na wiedzy i w taki sposób da się coś sensownego z tego wyciągnąć. Rynek nieustannie się zmienia, ale działanie ma sens wyłącznie wtedy, gdy go
znacie. Surowce, krypto, to wszystko stoi przed wami otworem :)
Awatar użytkownika
anita_ta
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2020, 15:11

Re: Inwestowanie

Post autor: anita_ta »

A w temacie pracowniczych planów kapitałowych. Czy jest ktoś w stanie mi tak prostym językiem wytłumaczyć jak właściwie działa program ppk? Będę bardzo wdzięczna :)
Wiktor Kuć

Re: Inwestowanie

Post autor: Wiktor Kuć »

Inwestowanie na giełdzie jest ryzykowane jak się nie ma doświadczenia. Lepiej wrzucić pieniądze na lokatę, jeśli jest na dobrych warunkach. Natomiast polisolokaty odradzam, maiłem kiedyś w open finanse i nic dobrego z tego nie wyszło. Musiałem wynająć prawnika do odzyskania pieniędzy z polisolokaty.
ODPOWIEDZ