GDZIE WYRZUCIĆ STYROPIAN?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
haileechen
Posty: 6
Rejestracja: 11 cze 2020, 5:03

GDZIE WYRZUCIĆ STYROPIAN?

Post autor: haileechen »

Istnieje wiele produktów wykonanych z polistyrenu, takich jak: taca na żywność, kubki, filiżanka do kawy i tak dalej. Tymczasem branża recyklingu PSP rozwija się coraz szybciej. Jest to korzystne zarówno dla środowiska, jak i dla gospodarki.

INTCO Recycling jest specjalistą w recyklingu PSP, oferującym kompleksowe rozwiązania w tym zakresie. Kompaktor do styropianu GREENMAX może skompaktować odpady, tworząc bloki, gotowe do sprzedaży.

Jednorazowe tace na żywność z polistyrenu, talerze i kubki można poddać recyklingowi.Odpowiedzialne gospodarowanie odpadami i ich recykling to klucz do ochrony środowiska.

http://www.recykling-styropianu.pl/Komp ... -C200.html jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Odpady polistyrenu są kruszone, następnie formowane do postaci bloku.

W naszej ofercie znajdują się maszyny , które mogą łatwo i skutecznie odwadniać i osuszyć poddawane recyklingowi odpady.
Jednym słowem, recykling PSP będzie miał lepszy wpływ na gospodarkę i środowisko, jeśli firma recyklingowa będzie miała odpowiednie maszyny, a odpady będą segregowane w prawidłowy sposób.
Awatar użytkownika
golda.ward
Posty: 6
Rejestracja: 17 wrz 2020, 9:06
Lokalizacja: Imielin

Re: GDZIE WYRZUCIĆ STYROPIAN?

Post autor: golda.ward »

Świetna rada. Dzięki Ci śliczne.
raffał

Re: GDZIE WYRZUCIĆ STYROPIAN?

Post autor: raffał »

Jeśli o to chodzi to dobra firma recyklingowa to KARAT Elektro Recykling z Torunia https://www.recykling-karat.pl/oferta/r ... tucznych// Prowadzą recykling tworzyw sztucznych, odpadów budowlanych, baterii czy elektroodpadów. Firma jest solidna, działa na terenie całego kraju, nam dobrze się z nimi współpracuje.
bronkoś

Re: GDZIE WYRZUCIĆ STYROPIAN?

Post autor: bronkoś »

Generalnie bardzo dobrym rozwiązaniem, które sprzyja ekologii, jest współpraca z dobrym skupem odpadów, surowców wtórnych. Tu macie bardzo dobry przykład, jak to powinno wyglądać http://www.romar.com.pl/, firma jest doświadczona, godna polecenia, posiadająca odpowiednie zaplecze techniczne
ODPOWIEDZ