Gdzie urządzic spotkanie biznesowe?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
rafek34
Posty: 75
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:43

Gdzie urządzic spotkanie biznesowe?

Post autor: rafek34 »

Siemanko, mam w planach takie dośc uroczyste spotkanie biznesowe. Chciałbym urządzic takie jakby przyjęcie. Wiecie może czy gdzieś w okolicach sosnowca znajdują się jakieś sale, które można wynajac na takie spotkanie?
Awatar użytkownika
agus123
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2019, 20:52

Re: Gdzie urządzic spotkanie biznesowe?

Post autor: agus123 »

Szukałam kiedyś salki na urodziny i podobno Leśna Kraina w Sosnowcu udostępnia salki na spotkania biznesowe. Przydzwoń może do nich ;). Jest tam bardzo ładnie.
Awatar użytkownika
rafek34
Posty: 75
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:43

Re: Gdzie urządzic spotkanie biznesowe?

Post autor: rafek34 »

No przyznam, że prezentuje się genialnie. Lubię sztukę i bardzo urzekł mnie ten wielki obraz w sali przedstawiający leśną drogę. Sądzę, że to strzał w dziesiątke ;).
Awatar użytkownika
Malwinka00
Posty: 44
Rejestracja: 09 lis 2019, 14:41

Re: Gdzie urządzic spotkanie biznesowe?

Post autor: Malwinka00 »

Jak najbardziej mogę polecić ci to miejsce http://hostel.umed.pl/, ja osobiście bardzo sobie chwale. Hostel znajduję się na 1-tym piętrze nad szpitalem, piękny widok na panoramę Łodzi. Na całe szczęście mają specjalne miejsce na takie spotkanie z dostępem do sprzętu AGD. Wszystko jak najbardziej na plus, wysokie standardy i całkiem tanio :)
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Gdzie urządzic spotkanie biznesowe?

Post autor: kapuc »

To racja, od lokalizacji sporo zależy. Jeśli jesteście z Mierzyna bądź okolic, to na pewno możecie sprawdzić ofertę mabozoneclub Jest to stricte biznesowy klub sportowo-rekeracyjny. Nie dość, że można omówić szczegoły współpracy z kontrahentami, to również mile spędzić czas.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 214
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:20

Re: Gdzie urządzic spotkanie biznesowe?

Post autor: Bodzio12 »

Osobiście korzystam z mabozoneclub.pl , poniewaz jest to miejsce bardzo wszechstronne. Możesz urządzić spotkanie biznesowe w restauracji lub jako spotkanie np. przy squashu . Co sądzicie ?
remi mń

Re: Gdzie urządzic spotkanie biznesowe?

Post autor: remi mń »

Jakieś krótkie i casualowe, to może być np. lunch biznesowy, jeżeli jednak chodzi o takie duże spotkanie biznesowe w większym gronie, to dobrze jest je zorganizować w jakimś ładnym miejscu, gdzie będzie można po pracy w spokoju odpocząć. My na tego typu wyjazdy jedziemy w góry. Sami najczęściej zatrzymujemy się w hotelu Eco Tatry w Kościelisku https://www.ecotatry-hotel.pl/pokoje-koscielisko/, gdzie nie ma dzieci, jest to hotel dla dorosłych. Ceny mają atrakcyjne, warunki mieszkaniowe są super, widoki i atmosfera cudowne, polecam.
januśzek

Re: Gdzie urządzic spotkanie biznesowe?

Post autor: januśzek »

No teraz mamy problem z lokalem na spotkanie biznesowe o wigilii firmowej to już w ogóle będzie problem.
ODPOWIEDZ