Galwanizacja metali

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
selenita
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 23:46

Galwanizacja metali

Post autor: selenita »

Znacie jakąś firmę, która zajmuje się profesjonalnie galwanizacją metalowych elementów? Potrzebuję jakiś doświadczonych fachowców od tego, gdyż mam problem w swojej firmie i szukam pomocy specjalistów. Co powiecie na temat https://obex.pl/ ? Z tego co widzę, to na rynku działają już całkiem długo. A to dobrze świadczy.
Najlepsze są te kobiety, które są cnotliwe wobec obcych, a rozpustne wobec męża.
mnień

Re: Galwanizacja metali

Post autor: mnień »

Znam, jest to firma ELBIT https://www.elbit.krakow.pl/kontakt/ z Krakowa. Oni u nas kompleksowo zajęli się galwanizacją elementów naszego wyposażenia w hali. Wykonali przy tym kawał dobrej roboty. Są dokładni tym, co robią, znają się na wykonywanej pracy, mają atrakcyjne ceny i zdecydowanie mogę ich wam polecić. Ich oferta opiera się na powlekaniu metali, złoceniu i galwanizacji, srebrzeniu, niklowaniu oraz anodowaniu. Pracują terminowo.
bogusław

Re: Galwanizacja metali

Post autor: bogusław »

Ja nie tylko znam, ale i nie raz korzystałem z usług takiej firmy. Nazywa się Galwanizer i ma siedzibę w Dzierżoniowie https://galwanizer.pl/kontakt Mają do wyboru powłoki galwaniczne dla motoryzacji, srebrzenie, miedziowanie, niklowanie, cynowanie stali i metali kolorowych, a nawet tworzyw sztucznych. Jak widać, oferta jest duża. Robią wszystko precyzyjnie i w dobrych pieniądzach. Są najlepsi w swoim fachu. Można polegać na tej firmie, więc ich polecam.
bórakowski

Re: Galwanizacja metali

Post autor: bórakowski »

Tego typu usługę najrozsądniej jest powierzyć sprawdzonym i doświadczonym fachowcom. I to z tej właśnie okazji postanowiłem o skorzystaniu z usług https://www.galwanizuj.pl/uslugi-dla-przemyslu . Za ich sprawą zrealizowano galwanizację przemysłową na metalowych płytach i pozostałych, mocno industrialnych elementach. Każdy pojedynczy element przed galwanizacją jest odpowiednio przygotowany przez fachowców, a także skrupulatnie sprawdzany pod względem zgodności z parametrami na etapie końcowym. innymi słowy, otrzymujesz całkowitą gwarancję należycie zrealizowanych usług.
ODPOWIEDZ