Fotowoltaika dla firm

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Olaf-66
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2020, 0:24

Fotowoltaika dla firm

Post autor: Olaf-66 »

Kto z was zdecydował się na montaż paneli fotowoltaicznych w firmie? Powiedzcie mi, opłaciło się wam? Zaciekawiła mnie oferta fotowoltaika.gft.pl i poważnie myślę nad kupnem takich paneli. Doradzilibyście, czy warto?
Awatar użytkownika
Brygida
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 13:02

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: Brygida »

Według mnie fotowoltaika dla firmy to tak naprawdę jedno z lepszych rozwiązań, jeśli chce się zaoszczędzić na opłatach za energię elektryczną. Poza tym nie szkodzi się środowisku. Ja na Twoim miejscu przyjrzałabym się bliżej ofercie GFT Inteligentny Dom.

papierki wskaźnikowe gdzie kupić
Awatar użytkownika
chunn
Posty: 89
Rejestracja: 26 mar 2019, 22:29

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: chunn »

To zależy, jakie jest zapotrzebowanie na energię, bo np. duża firma produkcyjna niekoniecznie może być w stanie zrobić odpowiednio dużą instalacje. Tym niemniej, jest to całkiem ciekawe rozwiązanie. Takie panele może również zainstalować https://g.page/ABC-Sun-Energy-Fotowoltaika-W-wa?share
Żecki

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: Żecki »

Jeśli już mowa o dużych przedsiębiorstwach, to sugeruję przemyśleć kwestię budowy farmy fotowoltaicznej. Moim zdaniem to doskonała lokata, owszem trzeba będzie poczekać na zysk, ale jeżeli myślimy długoterminowo i chcemy zapewnić sobie spokojną przyszłość, to bardzo dobre rozwiązanie. Proponuję zapoznać się z ofertą https://www.egsystem.pl/ . Znam tę firmę od wielu lat, ponieważ korzystałem już z ich innych rozwiązań dotyczących redukcji kosztów za energię i mogę ich polecić z czystym sumieniem.
Czaruś

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: Czaruś »

Myślę, że ten pomysł to strzał w dziesiątkę. Możesz na ten cel wziąć leasing w tej firmie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie będziesz musiał płacić od razu całej kwoty na taką instalację, co często może być bardzo drogie. Leasing to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą być eko, a jednocześnie nie chcą jednorazowo wydawać dużej kwoty pieniędzy.
źlemamy

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: źlemamy »

Temat powinien kompleksowo być załatwiony przez firmę z branży, na https://ekofachowcy.pl/ znajdziemy wszystko. Warto zacząć od kontaktu oraz audytu i propozycji, potem warto zdać się już na kompetencje firmy instalacyjnej, która wie jakie urządzenia dobrać oraz jak załatwić formalności.
żelek

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: żelek »

Jeśli mogę Ci polecić to współpraca z https://alians-oze.pl/ układa się najlepiej. Mają bardzo korzystną ofertę. Gwarantują np. bezpłatny audyt lokalizacji i wycenę, wsparcie przy przy przeglądzie i konserwacji, pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z finansowaniem oraz uzyskaniem dotacji. No i co ważne - od momentu wpłaty zaliczki mają 10 dni na montaż, inaczej płacą 100 zł brutto za każdy dzień roboczy opóźnienia.
Awatar użytkownika
Violka
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2020, 7:45

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: Violka »

Cieszy mnie, że tak wiele domów i firm decyduje się na fotowoltaikę. Jest to rozwiązanie dobre dla środowiska, ale też znacznie obniża rachunki związane z utrzymaniem firmy. Chociaż jest to inwestycja dosyć kosztowna, szybko się zwraca, dlatego warto się na nią zdecydować Na stronie: https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca znajduje się artykuł, który powinien ostatecznie rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości związane z tą inwestycją.
Giguś

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: Giguś »

W dzisiejszych czasach fotowoltaika nie tylko dla firm jest opłacalnym rozwiązaniem. Bo teraz coraz więcej ludzi decyduje się na ich montaż bo jednak dzięki temu możemy obniżyć rachunki za prąd. Także i ja chciałam się jak najwięcej na ten temat dowiedzieć. I tak też znalazłam tę firmę https://kobo-energy.pl/fotowoltaika-brzeg/ która to w naszej okolicy zajmuje się montażem takich paneli. Także od nich na pewno dowiem się więcej szczegółów.
Rafał11

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: Rafał11 »

Jeśli chcesz aby twoja firma inwestowała w fotowoltaikę to jest dobry czas bo można uzyskać nie tylko dofinansowania ale także dobre warunki jako prosument. Najlepiej montaż, projektowanie oraz wykonanie zlecić tej firmie https://www.brewa.pl/ bo zna się na tym temacie jak nikt inny. Dzięki nim będziesz mieć tani prąd a to w dobie podwyżek bardzo dobra wiadomość.
Maćek

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: Maćek »

Ofertę dla firm warto szukać u dużych dostawców. Mają większe możliwości montażu, robią większe instalacje i przez to mają większe doświadczenie. Do tego łatwiej z finansowaniem, bo mają różne rozwiązania. My korzystaliśmy w firmie z https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/. Hymon to największa firma na rynku montująca tego typu instalacje.
koofś

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: koofś »

Ja z mojego doświadczenia mogę polecić firmę https://passive-instal.pl/ I to bez względu na to czy decydujecie się na fotowoltaikę jako firma czy jako osoba prywatna. Oni pomogą wszystko dopasować, dobrać i jeszcze załatwić dofinansowanie odpowiednie i najbardziej opłacalne
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: kaniks »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://symultaica.com/
Janoosh

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: Janoosh »

Panele fotowoltaiczne to świetna, opłacalna inwestycja - zwłaszcza w firmie, gdzie zużycie energii jest wysokie, szybko odczujesz oszczędność płynącą z posiadania takiego systemu. Odezwij się do firmy Bio-Energetyka z Koszalina, która specjalizuje się w odnawialnych źródłach energii: http://www.bio-energetyka.pl/panele-fotowoltaiczne/ - fachowcy z firmy wytłumaczą Ci dokładnie, ile jesteś w stanie zaoszczędzić, decydując się na fotowoltaikę i pomogą Ci w jej instalacji. Jestem pewien, że każdy, kto skorzysta z ich wsparcia, będzie zadowolony, bo są prawdziwymi specami.
DarekMal

Re: Fotowoltaika dla firm

Post autor: DarekMal »

W pełni się z wami zgodzę, zdecydowanie fotowoltaika to nasza przyszłość i warto iść w tę stronę, zresztą przecież to rozwiązanie oferuje nam same plusy - jest neutralne dla środowiska i generuje nam oszczędności w portfelu. Co do konkretów to w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych dobrze się u nas spisała firma LUCART energy z Wrześni - doradzają, projektują i montują, świadczą też serwis, dlatego spodobało nam się takie kompleksowe podejście i ich wybraliśmy. Spisali się doskonale, szybko uwinęli się z pracami.
ODPOWIEDZ