Folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE - zabezpieczanie przesyłek

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
janek323ą

Folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE - zabezpieczanie przesyłek

Post autor: janek323ą »

Jestem pewny na 100 procent, że teraz bardzo dużo osób zdecyduje się skorzystać z bardzo ciekawej oferty strech folia. Z tej oferty korzysta bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze. Każdy kto z tej oferty skorzysta to na pewno bardzo dobrze zrobi.
Karol Łukosz

Re: Folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE - zabezpieczanie przesyłek

Post autor: Karol Łukosz »

Folia stretch oraz innego rodzaju, podobne materiały. To wszystko spokojnie możecie znaleźć w firmie http://www.folbur.pl/. Polecam zdecydowanie tu współpracę, oferta jest bardzo dobra, praktyczna, dopasowane do potrzeb różnych klientów, więc bez dwóch zdań będziemy mogli to wykorzystać
lewtołostoj

Re: Folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE - zabezpieczanie przesyłek

Post autor: lewtołostoj »

Ja mam tapicernie i meble muszą być solidnie zafoliowane do transportu. Używam głównie foli LDPE najwyższej jakości, bo nie mogę sobie pozwolić na żadne przetarcia materiału, ani elementów drewnianych. Korzystam więc zawsze z oferty firmy NOWAPLAST ze Złotego Stoku (Dolnośląskie) http://nowaplast.pl/folie-ldpe-2/ Folie jej produkcji są w różnych wymiarach oraz grubościach. W ofercie posiada również worki foliowe. Wybór mają szeroki, więc każdy wybierze coś dla siebie, tym bardziej że dają bardzo fajne ceny, a sam towar jest niesamowicie wytrzymały.
Zbyszkiewicz

Re: Folia stretch, folia bąbelkowa, pianka PE - zabezpieczanie przesyłek

Post autor: Zbyszkiewicz »

Ja za to prowadzę sklep internetowy z rozmaitymi akcesoriami i gadżetami, więc bywa tak, że muszę zapakować naprawdę małe artykuły - wtedy bardzo przydają mi się opakowania od firmy Conus z Krakowa. Jest to producent, u którego zaopatruję się w różnego typu opakowania foliowe od naprawdę długiego czasu, a to dlatego, że bardzo podoba mi się szeroki asortyment firmy i mnogość form i wykończeń dostępnych u nich artykułów. Można u nich dostać m.in. kuwetki na praliny, opakowania typu blister czy tuby foliowe: https://www.conus.com.pl/oferta/tuby-foliowe/ - dla mnie jest to bardzo ważne, bo poszczególne zamówienia wymagają innych, konkretnych typów opakowań. Polecam, firma Conus jest naprawdę świetnym producentem.
ODPOWIEDZ