Firmowa konferencja

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
swietoslaw75
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 4:24

Firmowa konferencja

Post autor: swietoslaw75 »

Potrzebuję wynająć salę konferencyjną na spotkanie z klientami mojej firmy. Udało mi się znaleźć ofertę restauracji domkresowyprzewiez.pl. Czy ktoś z was był w tym miejscu i może podzielić się opinią na jego temat?
Awatar użytkownika
Bernadeta_95
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 23:01

Re: Firmowa konferencja

Post autor: Bernadeta_95 »

Szef zorganizował nam w tej restauracji szkolenie branżowe. Mieliśmy dostęp do laptopów i projektorów, więc taki sprzęt jest zapewniony. Poza tym podają tam pyszne jedzenie, a obsługa jest życzliwa i pomocna. Mogę śmiało polecić :)
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 214
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Firmowa konferencja

Post autor: bartoszN »

U nas nie organizowaliśmy samodzielnie jeszcze żadnych konferencji. Mamy to szczęście, że na interesujące nas tematy udaje się coś znaleźć na https://eventis.pl/ . Tak samo tyczy się to szkoleń i kursów jakie odbywają nasi pracownicy. Dobrze, że mamy w sieci taki portal. Ogłoszenia o konferencjach czy szkoleniach można znaleźć wygodnie poprzez wyszukiwarkę. Każde wydarzenie jest dokładnie opisane, podany przebieg, miejsce, ceny, warunki uczestnictwa, organizator. Można korzystać jako cała firma, można także indywidualnie. Oferty z całego kraju, również szkolenia online.
ODPOWIEDZ