Firma-instalacje

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
rafek34
Posty: 75
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:43

Firma-instalacje

Post autor: rafek34 »

Siemanko, rozważałem ostatnio biznes związany z zakładaniem różnego typu instalacji związanych z prądem. Uznałem, że przyda mi się wiertnica i świdry np. z http://staltechnika.pl/oferta/swider-wi ... mak-sznek/ . Macie jeszcze jakieś porady, typu jakie sprzęty mogą się przydac?
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 66
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:07

Re: Firma-instalacje

Post autor: nosleep »

W firmach, w których zużywa się duże ilości energii elektrycznej przydaje sie własna stacja transformatorowa. Dzięki stacji prąd ma właściwe napięcie i jest prawidłowo rozdzielany. Projekty a także montaż stacji oferuje firma Salwis http://salwis.pl/stacja-transformatorowa/ . U nich możecie zamówić profesjonalne wykonanie różnych elementów związanych z użytkowaniem sieci elektrycznej. Firma świadczy fachowe doradztwo i pomaga dobrać nowoczesne rozwiązania na każda linie produkcyjną.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Firma-instalacje

Post autor: monka »

W firmie warto zastosować odpowiednie działania mające na celu ograniczenie zużycia prądu. Warto w tym celu zorganizować audyt energetyczny, dzięki któremu można dowiedzieć się ile można zaoszczędzić i jak to zrobić. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie http://trienergy.com.pl/. Mi takie rozwiązanie wydaje się być doskonałe i przede wszystkim nie wymaga zbyt dużego nakładu finansowego.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 77
Rejestracja: 14 mar 2019, 14:48

Re: Firma-instalacje

Post autor: AbiUbu »

Tego typu usługami zajmuje się firma Fomach, możesz się bliżej przyjrzeć ich usługom, temu co oferują, może to ci pozwoli znaleźć odpowiedź. Dobór narzędzi jest zawsze podyktowany bieżącymi potrzebami. W przypadku działalności usługowej musisz być przygotowany na wiele sytuacji, jak choćby montaż urządzeń odpylających.
Awatar użytkownika
general
Posty: 182
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:02

Re: Firma-instalacje

Post autor: general »

W firmie zawsze patrzy się na to, aby jak najbardziej optymalnie zarządzać funduszami. Więc wszelkie oszczędności są na wagę złota. Mozna na przykład płacić mniej za rachunki i tutaj dobrze się sprawdzi fotowoltanika. Natomiast tu https://chainers.net/ można poczytać jak dzięki niej można zyskać dodatkowo oszczędności
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 233
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Firma-instalacje

Post autor: kapuc »

Rzeczywiście prąd jest coraz droższy, według mnie trzeba po prostu szukać tańszych dostawców, nie ma innego wyjścia. Zobaczcie sobie na przykład https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ - oferują naprawdę przystępne ceny, dobre, jasne warunki umowy i mogą pomóc w dopełnieniu formalności.
Awatar użytkownika
Ptyki
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:44

Re: Firma-instalacje

Post autor: Ptyki »

Jeśli mówimy o rozsądnym zarządzaniu energią elektryczną to tak jak poprzednik wspomniał warto postawić na panele fotowoltaiczne https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/kom ... nstalacje/ . Niosą one ze sobą wiele korzyści, oczywiście pierwszą i najważniejszą jest to, że czerpana energia jest z promieni słonecznych co przekłada się na zmniejszenie kosztów za energię elektryczną. Ważnym aspektem jest także to, że jest to podejście ekologiczne, a w dzisiejszych czasach warto o tym myśleć i im więcej przedsiębiorstw przejdzie na takie rozwiązanie tym lepiej
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Firma-instalacje

Post autor: monka »

Myślę, ze warto byłoby Ci zdecydować się na zamontowanie paneli słonecznych, z których pomocą mogłabyś obniżyć rachunki za prąd. Tutaj: elektrownia słoneczna jak zrobić można znaleźć ciekawy artykuł na ten temat.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:44

Re: Firma-instalacje

Post autor: pukla123 »

My też mamy instalacje fotowoltaiczne Sunking. Bardzo jesteśmy zadowoleni z tej inwestycji. Tania nie była, ale dostaliśmy dotacje ‘mój prąd’ i zwrot 50% kosztów instalacji. Także moim zdaniem warto było się na nią zdecydować.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 324
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Firma-instalacje

Post autor: rudolf »

Samych instalacji jest cała masa i mi przede wszystkim zależało najbardziej na instalacji elektrycznej w nowym domu. Fajnie, że udało mi się znaleźć ciekawą ofertę https://poprostuenergia.pl/prad-dla-domu/ dzięki której mam o wiele tańszy prąd do mojego domu.
Awatar użytkownika
marianka
Posty: 120
Rejestracja: 07 sie 2019, 16:58

Re: Firma-instalacje

Post autor: marianka »

Wiadomo, że otwierając firmę trzeba o wiele aspektów zadbać, często też o kwestie energetyczne. Ciekawe rozwiązania zauważyłam oferuje firma https://www.energyon.pl . Oni specjalizują się w kwestiach zasilania. Możecie u nich zakupić też prostowniki, falowniki, UPS, baterie, zbudować od podstaw swój Data Center.
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Firma-instalacje

Post autor: nina »

Jeśli chcecie prowadzić firmę związaną z instalacjami fotowoltaicznymi, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://energyre.pl/pl/szkolenia-fotowoltaika/ . Są tam ważne szkolenia, które pomogą zdobyć odpowiednią wiedzę w tym zakresie. Warto bowiem zostać certyfikowanym instalatorem systemów fotowoltaicznych. Pomyślcie nad tym. W ten sposób można bowiem naprawdę wiele zarobić, bo wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Racjonalny
Posty: 15
Rejestracja: 16 wrz 2020, 12:10

Re: Firma-instalacje

Post autor: Racjonalny »

Odpowiednie zarządzanie energią elektryczną może znacząco przyczynić się do pozyskania oszczędności w przedsiębiorstwie. Dlatego też zleciłem wykonanie audytu elektrycznego żeby zobrazować, jakie działania musi podjąć moja firma, aby przyniosły one wymierne rezultaty.
loka

Re: Firma-instalacje

Post autor: loka »

ja to szukalam kogos, kto zamontuje mi panele fotowoltaiczne i dostalam namiar na Levade, zadzwonilam, umowilam sie, zamowilam od nich panele :) wszystko zalatwione tak jak nalezy, pelna profeska :)
Błażej Gawlik

Re: Firma-instalacje

Post autor: Błażej Gawlik »

Fotowoltaika ładowanie samochodu może znacząco ułatwić. Szczególnie, gdy mówimy o inwestycji przeprowadzanej w przedsiębiorstwie. W takich przypadkach zwrot z inwestycji może być znacznie szybszy, a ładowanie aut wśród pracowników posiadających tzw. "elektryki" zdecydowanie łatwiejsze. Wiem coś o tym, ponieważ w mojej firmie zastosowano pierwotnie montaż paneli fotowoltaicznych jako forma oszczędności a od pewnego czasu zapewniono nam ekologiczne ładowanie aut z wykorzystaniem tego rozwiązania.
Paweł Kasprzyk

Re: Firma-instalacje

Post autor: Paweł Kasprzyk »

Od pewnego czasu widzę, że stacje ładowania Wallbox AC coraz częściej pojawiają się w przestrzeni publicznej. Mam nadzieję, że ten trend stale będzie się rozwijać zważywszy na to, że jestem szczęśliwym posiadaczem samochodu elektrycznego.
kaniksą

Re: Firma-instalacje

Post autor: kaniksą »

Widziałem fajną stronę o tej tematyce
https://www.lekom.pl/budynek-inteligentny/
miśka11

Re: Firma-instalacje

Post autor: miśka11 »

Jeśli chodzi o koszty, a konkretnie ich obniżenie to warto pomyśleć o instalacji fotowoltaicznej. Coraz więcej firm na takie się decyduje żeby obniżyć koszty energii i to w znaczący sposób. Firm, które takimi się zajmują jest coraz więcej. A jeśli chodzi o przydatne informacje to można w necie takie znaleźć, między innymi na https://energia.rp.pl/sponsorowane/31511-prad-ze-slonca sporo można się dowiedzieć. Warto też podkreślić, że dba się też o ekologię.

mondegreen
Łukasz74

Re: Firma-instalacje

Post autor: Łukasz74 »

Zarządzanie firmą może usprawnić system CRM. Jest to program który wspomaga takie procesy jak zarządzanie firmą oraz zarządzanie relacjami z klientami. Program ten ułatwia zarządzanie oraz zwiększa efektywność firmy. Ja korzystam z systemu od FIRMAO i bardzo go polecam, jest to jeden z najlepszych oprogramowań na rynku. firmao.pl/ds/twojprogram
mąciński

Re: Firma-instalacje

Post autor: mąciński »

Jeśli chodzi o usługi elektrotechniczne dla firm działających na terenie całego kraju to oferuje je WRO-SYSTEM. U nas zajęli się wykonaniem instalacji elektrycznej i szybko i sprawnie im to poszło, firma jest dobrze zorganizowana, solidna i ma rozsądne stawki. Tu ich strona internetowa: https://wrosystem.pl/oferta/instalacje-elektryczne także zerknijcie sobie tam na konkrety.
generale

Re: Firma-instalacje

Post autor: generale »

Jeśli chodzi o wykonawstwo to trzeba poszukać w internecie. Natomiast jeśli chodzi o materiały typu wiązki elektryczne to tu https://www.teknosystem.com.pl/kompeten ... i-kablowe/ są one dostępne i bardzo polecam producenta, gdyż oferuje najwyższą jakość.
miśka21

Re: Ujęcia z drona jako forma dokumentacji

Post autor: miśka21 »

nosleep pisze: ↑05 wrz 2019, 8:48 W firmach, w których zużywa się duże ilości energii elektrycznej przydaje sie własna stacja transformatorowa. Dzięki stacji prąd ma właściwe napięcie i jest prawidłowo rozdzielany. Projekty a także montaż stacji oferuje firma Salwis http://salwis.pl/stacja-transformatorowa/ . U nich możecie zamówić profesjonalne wykonanie różnych elementów związanych z użytkowaniem sieci elektrycznej. Firma świadczy fachowe doradztwo i pomaga dobrać nowoczesne rozwiązania na każda linie produkcyjną.
Ciekawy wątek, przyłączam się do dyskusji. Możesz zdradzić więcej?
-
aborcja Czechy - Nasza klinika ginekologiczna działa już od 2008 roku. Dzięki współpracy z klinikami w Austrii udało nam się osiągnąć wysoki poziom oferowanych usług. Usuwanie ciąży w klinice w Czechach jest legalne, bezpieczne i nie grożą Ci żadne konsekwencje prawne.
Awatar użytkownika
kaniks
Posty: 900
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:41

Re: Firma-instalacje

Post autor: kaniks »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://czujniki.com.pl/
chicaa

Re: Firma-instalacje

Post autor: chicaa »

Za to jak chcecie zamaskować poszczególne instalacje, to tutaj https://hplsystem.pl/produkt/zabudowy-s ... ezapalnej/ możecie rozglądnąć się za maskownicami. Z tego co wiem, mają oni wykonane z bardzo dobrych materiałów, przez co są solidne i estetycznie wyglądają.
ODPOWIEDZ