Elektroniczny obieg dokumentów

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Biznesowa29
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:22

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Biznesowa29 »

Każdy właściciel wie jak ważne są dokumenty. Często zdarza się tak, że one się po prostu gdzieś zawieruszą i w firmie jest popłoch i stres. Ze swoje strony mogę Wam polecić https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow, system dzięki któremu u mnie w firmie żaden dokument od czasu jego wprowadzenia nie zaginął. Ogromne ułatwienie w prowadzeniu firmy i pracy ludzi.
Awatar użytkownika
Zbyszek92
Posty: 619
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:46

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Zbyszek92 »

Jest to świetne rozwiązanie. Ja od kiedy rozpocząłem działalność zastanawiam sie nad ta opcja https://fordata.pl/ wedlug mnie to ciekawe rozwiązanie ktore faktycznie usprawnia działanie firmy. Czy ktos z was z tego korzysta ?

blacha mosiężna warszawa
Awatar użytkownika
Koralik
Posty: 89
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:18

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Koralik »

Całe szczęście, że teraz jest już elektroniczny obieg dokumentów i nawet taka karta przekazania odpadu musi być sporządzana i dostarczana w elektronicznej formie. Nie to, co kiedyś, jak było tyle różnych papierów na biurkach i można było naprawdę się w tym wszystkim pogubić. Oczywiście nawet jeśli robimy już wiele rzeczy w komputerze, to też nas obowiązuje jakiś porządek. Jednak jest to łatwiejsze.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: rudolf »

Oczywiście elektroniczny obieg dokumentów jest bardzo fajny i zarazem pomocny. Ja o tym czytałem w https://www.connecto.pl/jak-elektronicz ... nie-firmy/ i faktycznie również tak samo zastanawiam się nad jego wprowadzeniem. Przede wszystkim dlatego, że mam już dość papierów w firmie.
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2020, 12:16

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Monika »

Jeśli chodzi o elektroniczny obieg dokumentów to zdecydowanie mogę polecić to oprogramowanie https://ready-os.com/pl/cyfrowe-biuro/
W każdej firmie na co dzień można się spotkać z problemami, związanymi z gromadzeniem wielu dokumentów w formie papierowej, które często się gubią albo potrzebujemy ich akurat wtedy, gdy jesteśmy poza biurem.
Warto wtedy zainwestować w odpowiedni system, w którym dokonamy archiwizacji m.in. takich dokumentów jak: faktury, umowy i dzięki któremu nasza praca będzie bardziej zorganizowana, co przełoży się z kolei na efektywność wykorzystywanego czasu pracy.

klimatyzacja ręczna a automatyczna
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: monka »

Obecnie, większość firm korzysta z dobrodziejstw nowoczesności. Nic dziwnego - z pomocą profesjonalnego oprogramowania można znacznie uprościć funkcjonowanie firmy. Niektóre branże posiadają gotowe rozwiązania programistyczne - czasami jednak warto zdecydować się na rozwiązanie autorskie. Należy wtedy skorzystać z usług firmy takiej jak https://www.logotec.pl/ddm9000
Awatar użytkownika
morales
Posty: 101
Rejestracja: 13 maja 2019, 23:42

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: morales »

Zerknijcie sobie tutaj https://fordata.pl/ . Jest tam bowiem ciekawa propozycja dla firm. FORDATA Virtual Data Room to idealne rozwiązanie, jeśli chcemy udostępniać bezpiecznie dokumenty naszym kontrahentom czy klientom. Pomyślcie o tym. Uważam, że warto zainwestować w tego typu system informatyczny dostępny przez przeglądarkę.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: rudolf »

Taki elektroniczny obieg dokumentów jest oczywiście bardzo przydatny i jestem zdania, że warto jest z niego korzystać. Moim zdaniem również świetnie sprawdza się archiwizacja dokumentów w firmie https://www.connecto.pl/archiwizacja-do ... biorstwie/ gdyż są dokumenty które muszą być przechowywane przez pewien okres czasu.
Juleńka

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Juleńka »

Zgadzam się, że elektroniczny obieg dokumentów to dziś podstawowe narzędzie pracy każdego szanującego swój cenny czas przedsiębiorcy. Ja wybrałam ten produkt http://edokumenty.eu/system-obiegu-dokumentow/ od lat funkcjonujący na rynku i posiadający rekomendacje znanych firm, które muszę przyznać, i mnie przekonały. Gdziekolwiek bym nie była, mam dostęp do wszystkich dokumentów, a ich akceptacja i dekretacja nigdy nie była tak prostsza.
kaniksą

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: kaniksą »

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat https://ad-fenix.pl/kategoria-produktu/ ... dowlanych/
Antońna

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Antońna »

Proszę Pani(a) a dlaczego mam klikać akurat w ten link? skoro sama już sobie znalazłem informacje i dobrą firmę? Proszę o elektroniczny obieg dokumentów od Contman https://www.contman.pl/rozwiazania/elek ... okumentow/ . Poważnie nie ufam takim agresywnym wezwanym do działania. Wybór oprogramowania do elektronicznego obiegu dokumentów powinien być spokojny rozważny i jak najbardziej przemyślany.
Adrian Włokoć

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Adrian Włokoć »

Niepotrzebne dokumenty trzeba w odpowiedni sposób po prostu niszczyć. Robią to profesjonalne firmy, jak https://medienpartner.pl/.Posiadają odpowiednie niszczarki, pojemniki, pracowników, którzy poważnie podchodzą do pracy. Dodatkowo cały proces jest nagrany, więc mamy pewność, że zadanie zostało wykonane
Igor

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Igor »

Zgadzam się z przedmówcami — elektroniczny obieg dokumentów https://www.ideo.pl/rozwiazania-it/elek ... okumentow/ powinien być dziś podstawą w każdej firmie, w której miesięcznie obraca się setkami czy tysiącami dokumentów i faktur. Możliwość szybkiego podglądu, edycji i wysyłki, przydzielenie dostępu do konkretnych plików wybranym osobom czy bezproblemowe wyszukiwanie dokumentów w archiwum — nie wyobrażam sobie pracy bez takich udogodnień.
ODPOWIEDZ