Drukarka do etykiet?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Trampek
Posty: 41
Rejestracja: 04 gru 2019, 11:05

Drukarka do etykiet?

Post autor: Trampek »

Wiecie jaką drukarkę kupić do druku etykiet, które muszą się dobrze przyklejać do butelek i trzymać przez dłuższy czas?
Awatar użytkownika
MajsterALONZO
Posty: 28
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:09

Re: Drukarka do etykiet?

Post autor: MajsterALONZO »

Żeby samemu robić etykiety na butelki potrzebny jest naprawdę bardzo specjalistyczny sprzęt drukarski i jeśli nie masz zbyt dużej produkcji to kompletnie nie opłaca się inwestować we własne maszyny tylko zwyczajnie zlecac druk.

Z tego co wiem to do etykiet na butelki konieczny jest druk fleksograficzny, a drukarki go stosujące kosztują dużo. W etykietach na zlecenie specjalizuje się drukarnia https://eticod.pl/etykiety-branza-alkoholowa/ tam dopytaj o koszty i procedury :)
Szukam możliwości, przygody, niespodzianek.
Awatar użytkownika
valerie.braun
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 19:03
Lokalizacja: Wrocław

Re: Drukarka do etykiet?

Post autor: valerie.braun »

Sitodruk jest trwałą metodą i gwarantuje nienaruszalność nadruku na odzieży. Idealna technologia do nadruku małej ilości pełnych kolorów na bawełnianych i poliestrowych tekstyliach, torbach, papierze, reklamówkach, tekturze. Warto wspomnieć, że technika ta wykorzystywana jest najczęściej do nadruku koszulek i odzieży oraz toreb reklamowych
______
sitodruk wrocław
babuśka

Re: Drukarka do etykiet?

Post autor: babuśka »

Jak dla mnie dobrą drukarnią jest właśnie ta https://www.hexdruk.pl/roll-upy Sama jestem zainteresowana wydrukiem rollupów. Klienci wchodząc do biura od razu zauważą wszystkie usługi świadczone w mojej firmie. Na pewno również rozważę nowe wizytówki oraz ulotki które będę wręczac klientom.
Awatar użytkownika
Violka
Posty: 65
Rejestracja: 28 lip 2020, 7:45

Re: Drukarka do etykiet?

Post autor: Violka »

Na jakąkolwiek drukarkę się nie zdecydujesz, na pewno prędzej czy później będzie trzeba wymienić w niej tusze. W dobrych cenach i szerokim wyborze, dostępne są one na stronie: https://tonatuszu.pl/materialy-eksploat ... ze-brother więc w pierwszej kolejności polecam Ci szukać ich tutaj :)
ODPOWIEDZ