Dotacje unijne

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Nikka88
Posty: 106
Rejestracja: 14 gru 2018, 15:45

Dotacje unijne

Post autor: Nikka88 »

Witajcie !
Chcę się Was poradzić . Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat dotacji z UE. Mam zamiar zacząć się starać o dotacje na własną działalność, ale nie wiem jak do tego się zabrać, jestem nowa. Co mi poradzicie ?
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Dotacje unijne

Post autor: Szefowa »

A wiecie o tym, że udzielane są też spore granty na kulturę? Czytałam o tym ostatnio na stronie www.subitoadvising.pl/oferta/kultura, polecam w wolnej chwili zajrzeć i się z tym zapoznać :) Oczywiście w pozyskiwaniu takich dotacji pomagają różne firmy doradcze, warto moim zdaniem skorzystać z ich pomocy, jeśli komuś zależy, aby taką dotację otrzymać :)
Awatar użytkownika
Machunia34
Posty: 17
Rejestracja: 08 kwie 2019, 17:00

Re: Dotacje unijne

Post autor: Machunia34 »

Spróbuj może napisać do https://www.supermarketing.pl/ moja znajoma korzysta z ich usług i sobie chwali a wiem że wiedzy posiadają nie mało na praktycznie każde możliwe tematy wiec myślę że wspólnymi siłami byście mogli cos "wyczarować" :D
Awatar użytkownika
dominika
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 15:54

Re: Dotacje unijne

Post autor: dominika »

Najlepiej jak zapytasz jakiegoś eksperta. Na forum nie znajdziesz jednoznacznej odpowiedzi.
https://hurtownialuka.pl/pl/blog/artyku ... dzien.html
Awatar użytkownika
bartoszN
Posty: 211
Rejestracja: 29 kwie 2019, 19:01

Re: Dotacje unijne

Post autor: bartoszN »

Jeśli chodzi o staranie się w pozyskaniu dotacji warto zgłosić się do firm które świadczą takie usługi, pomogą w zdobyciu dofinansowania. Na https://www.a1europe.pl/pozyskiwanie-fu ... kow/b_fhcm być może uda się zdobyć więcej informacji, ta firma posiada duże doświadczenie i są w stanie udzielić niezbędnych informacji w jaki sposób przebiega proces wnioskowania o środki.
Awatar użytkownika
mmka992
Posty: 225
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:09

Re: Dotacje unijne

Post autor: mmka992 »

A czy po uzyskaniu takich dotacji wywieszacie tablice unijne w takim stylu http://fantasiadesign.pl/tablice-unijne-olkusz/ ? Właśnie zastanawiam się, czy coś takiego jest konieczne i czy wiele osób korzysta z takich rozwiązań. A może jednak są one zarezerwowane tylko dla gmin, miast i większych przedsiębiorstw?
Awatar użytkownika
Neya
Posty: 428
Rejestracja: 11 wrz 2019, 13:22

Re: Dotacje unijne

Post autor: Neya »

Z dotacjami z UE nie jest taka prosta sprawa. Trzeba się nieźle nalatać, by coś załatwić, a i przepisy warunkujące ich przyznawanie są dosyć restrykcyjne.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Dotacje unijne

Post autor: monka »

Neya pisze: ↑22 paź 2019, 11:16 Z dotacjami z UE nie jest taka prosta sprawa. Trzeba się nieźle nalatać, by coś załatwić, a i przepisy warunkujące ich przyznawanie są dosyć restrykcyjne.
To prawda. Dlatego właśnie ja zdecydowałam się skorzystać z pomocy Signum i myślę, że zwrócenie się do profesjonalistów jest kluczem do sukcesu. Staraliśmy się o dofinansowanie w ramach POIR 2.3.2 Tu możecie więcej przeczytać o tym programie unijnym: http://www.signum.org.pl/oferta/nasza-s ... /poir-232/. Bardzo ciekawy program skierowany nie tylko do małych, ale też mikro i średnich przedsiębiorstw. Sprawdźcie sobie koniecznie.
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 84
Rejestracja: 28 kwie 2019, 13:53

Re: Dotacje unijne

Post autor: fiona45 »

Czasem przy takich dotacjach unijnych , warto pomyśleć o tabliczkach specjalnych. Widziałam ciekawe propozycje na http://fantasiadesign.pl/tablice-unijne-myslenice/ . Mają tam sporo do zaoferowania.
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Dotacje unijne

Post autor: nina »

Na pewno warto wykonać audyt unijny. Dzięki temu można bowiem dowiedzieć się w jakim kierunku możemy rozwijać swoją firmę i na co możemy pozyskać środki. Tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-eu ... yt-unijny/ można dowiedzieć się więcej na ten temat. Jest tam wiele cennych i praktycznych informacji.
ODPOWIEDZ