Dobry prawnik od prawa gospodarczego

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Gorczyca18

Dobry prawnik od prawa gospodarczego

Post autor: Gorczyca18 »

Jestem zaskoczony wprowadzeniem Nowego Ładu i generalnie zastanawiam się nad wprowadzeniem do firmy obsługi prawnej, bo przecież nie przeczytam do grudnia 700 stron nowego prawa podatkowego, a już nie mówię nawet o wdrożeniu. Chciałbym, żeby mnie ktoś zabezpieczył przed negatywnymi konsekwencjami.
Fijal14

Re: Dobry prawnik od prawa gospodarczego

Post autor: Fijal14 »

Masz wszystkie specjalizacje do dyspozycji w kancelarii http://sangowski.com/obsluga-firm.php, w tym prawo gospodarcze na wysokim poziomie, optymalizacja umów menedżerskich, prawo cywilne. Pełny kontakt w tygodniu z adwokatem, a na życzenie porada telefoniczna, czy umówienie dyżuru. Akurat fizyczna obecność radcy prawnego w kilku przypadkach mi się przydała i uratowała podczas kontroli właściwie. Dlatego też każdemu polecam aby miał takiego prawnika u siebie bo naprawdę to się przydaje.
Gandalf

Re: Dobry prawnik od prawa gospodarczego

Post autor: Gandalf »

Faktycznie samo znalezienie dobrego prawnika jest jak najbardziej ważne i myślę, że zanim się na ten ruch zdecydujemy to również fajnie byłoby coś na te tematy wiedzieć. Ja również zaczynam się interesować tymi kwestiami i jestem zdania, że o samym prawie warto jest co nieco wiedzieć. Polecam każdego zapoznanie się z artykułem https://www.bluo.pl/prawo/adwokat-a-rad ... st-roznica aby mieć świadomość jakie są różnice pomiędzy prawnikiem i radcą prawnym.
Płaczeee

Re: Dobry prawnik od prawa gospodarczego

Post autor: Płaczeee »

W obecnych czasach po prostu warto współpracować z doświadczoną kancelarią, bo to gwarantuje porządek prawny oraz umożliwia ochronę własnych interesów. Ważne, aby kancelaria miała kompleksowo świadczone usługi, aby opieka była rzetelna, prawnicy doświadczeni. Dlatego polecam współpracę z http://kancelaria-szyszkowska.pl/. Dla mnie bardzo dobra oferta, skierowana właśnie do potrzeb najróżniejszych klientów. Kancelaria realizuje wszystkoo od A do Z
Lessen

Re: Dobry prawnik od prawa gospodarczego

Post autor: Lessen »

Prawo gospodarcze, spółek czy firmowe rządzi się swoimi prawami i nie każdy adwokat potrafi pomóc w kwestiach spornych związanych z tymi zagadnieniami. Jako członek spółki musiałem znaleźć dobrą kancelarię, która w razie potrzeby mogłaby reprezentować i służyć doradztwem w różnych sprawach. W Warszawie trafiłem do kancelarii GESSEL przy ulicy Siennej 39 https://gessel.pl/obszary-praktyk/prawo ... -handlowe/ i cenię sobie tę współpracę, bo już kilka razy byłem w sytuacji podbramkowej, a prawnicy skutecznie mi pomogli. Dobrze jest mieć takich godnych zaufania prawników obok.
ODPOWIEDZ