Broker energetyczny Elektrum

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Mojmir-85
Posty: 1
Rejestracja: 03 lip 2020, 6:57

Broker energetyczny Elektrum

Post autor: Mojmir-85 »

Korzystał ktoś z was z pomocy brokera energetycznego elektrum.com.pl? Chciałbym, że jakiś fachowiec znalazł dla mnie najkorzystniejszą ofertę do dostawcy energii. Uważacie, że warto się z nimi skontaktować w tej sprawie?
Awatar użytkownika
renat
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 18:06

Re: Broker energetyczny Elektrum

Post autor: renat »

Oczywiście, że warto, jeśli zależy Ci na niższych opłatach i optymalizacji kosztów. Polecono mi Elektrum, kiedy szukałem odpowiedniego dostawcy i cieszę się, że na nich trafiłem, bo to znacznie ułatwiło sprawę ;)
Awatar użytkownika
Szefowa
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:05

Re: Broker energetyczny Elektrum

Post autor: Szefowa »

A skoro już jesteśmy przy takich tematach związanych z energetyką, to czy kojarzycie może jakieś firmy, które zajmują się wystawianiem świadectw oraz certyfikatów energetycznych? Ja ostatnio widziałam taką ofertę na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/certyfikaty- ... rgetyczne/. Jak sądzicie, czy warto powierzyć tej firmie takie zadanie?
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 221
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Broker energetyczny Elektrum

Post autor: Gretta »

Wydaje się być to najbardziej rozsądnym rozwiązaniem. Szybko i wygodnie powinniście tak znaleźć najkorzystniejsze oferty co nie. Szczególnie jak prowadzicie własne firmy i macie duże zapotrzebowanie na energie to odczujecie każdą złotówkę na taryfie. Tak może i oferta od https://www.eltelnetworks.pl/oferta/lin ... e-kablowe/ was zainteresuje. Zajmują się tu budową linii energetycznych, energoelektrycznych, światłowodowych. Ich oferta to linie kablowe niskiego, średniego i wysokiego napięcia.
lukaszszylo

Re: Broker energetyczny Elektrum

Post autor: lukaszszylo »

Ja postawiłbym właśnie taką wyraźną granicę pomiędzy zabiegami typowo estetycznymi, upiększającym, wręcz kosmetycznymi można by powiedzieć. To co chcemy poprawić, czyli poprawić samopoczucie, poprawić samoocenę. Tutaj też jest bardzo ważny aspekt psychologiczny, akceptowanie siebie. Czyli generalnie jedna grupa tych zabiegów typowo estetycznych.
alt="stomatologia a medycyna estetyczna"Mageeva/shutterstock.com

Ja pod kątem stomatologii estetycznej mogę polecić usługi jakie oferuje doktor Alicja Mol (www.freshmed.com.pl). Świetny specjalistka przyjeżdżałam do niej z Łodzi i dzięki niej mam faktycznie kompletnie odmieniony uśmiech. Jeśli szukacie dobrego specjalisty, który zajmie się przygotowaniem indywidualnej metamorfozy uśmiechu to zdecydowanie możecie liczyć na jego pomoc w centrum FRESHMED.
ODPOWIEDZ