Biuro tłumaczeń

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
ABC
Posty: 121
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:02

Biuro tłumaczeń

Post autor: ABC »

Wiem, ze trudno jest znaleźć dobre Tłumaczenia Chorwacki jednak jak tylko się podpyta trochę znajomych to na coś na pewno trafisz. Sama niedawno byłam w podobnej sytuacji i trafiłam na biuro , które w ekspresowym tempie mi przetłumaczyło dokumenty.
Awatar użytkownika
Wlada
Posty: 51
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:38

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Wlada »

Czy ja wiem czy tak trudno? Może w złych miejscach szukałeś. Ja na pewno w pierwszej kolejności udałabym się do biura tłumaczeń. Takie firmy jak http://www.verbo.com.pl świetnie się sprawdzą w różnego rodzaju tłumaczeniach. Pewnie także z językiem Chorwackim pomogą.
Awatar użytkownika
Morella
Posty: 58
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:39

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Morella »

Opcji jest na pewno sporo, firm od tłumaczeń również. Porównajcie sobie kilka ofert i wybierzcie najbardziej dla was korzystną. Ja znalazlam na stronie http://www.sct-tlumaczenia.pl całkiem przyzwoite biuro tłumaczeń. Wszystko w terminie, teksty dokładnie przetłumaczone.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 395
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:06

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: monka »

Biuro tłumaczeń Akademia ma świetne opinie, dlatego warto zaufać właśnie im. Na stronie: https://biuroakademia.pl/tlumaczenia/niemiecki/ jest dostępna oferta tego biura dotycząca tłumaczeń w język niemieckim. Biuro oferuje też tłumaczenia w innych językach. Polecam
Awatar użytkownika
nina
Posty: 254
Rejestracja: 14 maja 2019, 0:04

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: nina »

Sprawdźcie sobie koniecznie również to biuro tłumaczeń https://tlumaczenia.lodz.pl . Oferta jest naprawdę konkretna. Nie tylko zajmują się tłumaczeniami ustnymi, ale również pisemnymi. Prowadzą również bloga, na którym można znaleźć wiele ciekawych informacji. Między innymi dowiecie się, kiedy obecność tłumacza jest obowiązkowa.
Awatar użytkownika
Kemny
Posty: 32
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:22

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Kemny »

Ja generalnie uważam, że korzystanie z biur tłumaczeń to najrozsądniejsze rozwiązanie. Pracują tam profesjonaliści, którzy rzetelnie przełożą dokument na inny język a to nie łatwe zadanie. Sam się o tym przekonałem, jak zabrałem się za tłumaczenie dokumentu branżowego. Przydatne artykuły znalazłem na stronie https://www.tlumaczenianafrancuski.pl/ i zabrałem się do pracy. Jak się okazało znajomość języka w mowie potocznej to za mało. Wolałem powierzyć to zadanie do biura i teraz robię tak z każdym ważnym tekstem, które wymaga tłumaczenia.
Tłumaczka1

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Tłumaczka1 »

Zgadzam się, najlepiej korzystać z usług profesjonalnego biura tłumaczeń – takiego jak agencja Skrivanek, która ma w zespole tłumaczy z dużym doświadczeniem i rozległą wiedzą (m.in. tłumacz polsko niemiecki, angielsko-polski, ale też polsko-szwedzki czy rumuńsko-polski), a także korektorów i operatorów DTP, dzięki którym tekst na pewno będzie poprawny językowo i profesjonalny również pod względem edytorskim.
kórtka

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: kórtka »

Jak byś poszukiwał tłumaczeń z języka niemieckiego to zachęcam do zgłoszenia się do https://www.bestgerman.pl/tlumaczenia . W mgnieniu oka przetłumaczyli dla nas masę dokumentów, w sposób profesjonalny i bezbłędny - a przecież o to chodzi. Taka jakość usług w pełni sprostała moim wymogom.
ODPOWIEDZ