Biuro rachunkowe online

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
rafek34
Posty: 75
Rejestracja: 03 kwie 2019, 11:43

Biuro rachunkowe online

Post autor: rafek34 »

Siemanko, macie jakieś doświadczenia w prowadzeniu biura rachunkowego online? Chodzi mi po głowie taki biznes ostatnio. Znalazłem w internecie bardzo ciekawą platformę dla takiego właśnie biura, mianowicie https://mb24.pl . To rozbudowane oprogramowanie księgowe zawierające funkcje takie jak księgowośc, kadry i płace i rozliczanie z ZUS i Ministerstwem Finansów. Na uwagę zasługuje fakt, że kontakt z klientem odbywa się przez portal, a dane trzymane są w chmurze. Chyba sobie przetestuję ten program bo można to zrobic za darmo. Znacie może?
Awatar użytkownika
Byznesmenka
Posty: 95
Rejestracja: 13 mar 2019, 11:44

Re: Biuro rachunkowe online

Post autor: Byznesmenka »

Moim zdaniem opcja ze skorzystaniem z biura rachunkowego online jest naprawdę świetna. Przede wszystkim wszystkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu (czy z biura) co znacznie ułatwia sprawę no i nie zabiera wiele czasu. Bardzo dobrą obsługę zapewnia internetowe biuro rachunkowe Podatkomat. Tu możecie zlecić prowadzenie księgowości pełnej, uproszczonej a także obsługę małych i średnich przedsiębiorstw. Biuro oferuje także obsługę kadrowo-płacową.
Awatar użytkownika
kapuc
Posty: 246
Rejestracja: 23 kwie 2019, 21:32

Re: Biuro rachunkowe online

Post autor: kapuc »

A czy ktoś z was współpracował może już kiedyś lub cały czas współpracuje z firmą http://www.perfekt.biz.pl ? Właśnie szukam nowej księgowej do mojej firmy i szukając ofert w sieci trafiłam na tą stronę. Wydają się oni naprawdę profesjonalni i mam wrażenie, że doskonale rozumieją potrzeby, obowiązki również dobrze rozbudowanych firm.
Awatar użytkownika
agentka
Posty: 29
Rejestracja: 07 wrz 2019, 23:42

Re: Biuro rachunkowe online

Post autor: agentka »

Biuro rachunkowe może bardzo pomóc w prowadzeniu firmy. Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, bo wtedy uda się dużo sobie ułatwić. Wiem, że biuro mda ma doświadczonych specjalistów i sprawnie poprowadzą księgowość firmy. Wtedy nie trzeba się martwić o faktury, dokumenty.
Awatar użytkownika
MartaKr
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:22

Re: Biuro rachunkowe online

Post autor: MartaKr »

Ja mogę polecić biuro rachunkowe we Wrocławiu. Pani Edyta Cyburt (księgowość wrocław) i jej biuro, świadczą usługi z najwyższą jakością. Od dawna korzystam z ich usług i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. A nie muszę chyba mówić, jak ważna jest obsługa księgowości dla firmy.
Awatar użytkownika
roben
Posty: 128
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:13

Re: Biuro rachunkowe online

Post autor: roben »

Dopiero zaczynamy startować z naszą działalnością i potrzebujemy informacji o firmie, która dałaby nam wparcie w zakresie kadr i płac. Myślałam, żeby skorzystać z oferty zespołu Asysta HR https://asystahr.pl/ , bo to fachowcy, którzy mają w tej dziedzinie spore doświadczenie. Poza tym można zaoszczędzić na zatrudnieniu dodatkowych pracowników. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Andżelika1
Posty: 13
Rejestracja: 19 gru 2019, 12:21

Re: Biuro rachunkowe online

Post autor: Andżelika1 »

Zawsze dobrze jest polecić takie sprawy specjalistom, a szczególnie na początku drogi związanej z własną działalnością. Jak masz poleconą i sprawdzoną jakąś firmę to warto skorzystać z jej usług. Ja współpracuję z firmą https://www.asset.rzeszow.pl/swiadczone ... --placowa/ - obsługa kadrowa Rzeszów , która świadczy dla mnie pełen zakres usług związanych z kadrami, ale także z działalnością gospodarczą. Jak nie jesteś jeszcze zdecydowana to zapoznaj się z ofertą tej firmy, bo warto z nią podjąć współpracę.
Awatar użytkownika
martyna0992
Posty: 71
Rejestracja: 15 mar 2019, 10:55

Re: Biuro rachunkowe online

Post autor: martyna0992 »

Wydaje mi się, że ciężko znaleźć biuro rachunkowe, które będzie miało idealną ofertę, dlatego myślę, że w poszukiwaniach pomoże Wam strona https://uslugiksiegowe.pl/ Możesz tam znaleźć biuro rachunkowe w swojej okolicy i skorzystać z jego usług, jeśli tylko chcesz. Myślę, że taka usługa Cię zainteresuje.
Awatar użytkownika
gonia
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2019, 17:45

Re: Biuro rachunkowe online

Post autor: gonia »

Mnóstwo tego typu informacji można znaleźć poprzez przeglądarkę. Myślę, że można w ten sposób sobie poradzić.
Porzućcie wszelką nadzieję, którzy tu wchodzicie.
Maczoss

Re: Biuro rachunkowe online

Post autor: Maczoss »

Ja sobie obecnie nie wyobrażam prowadzenia firmy, nie mając po prostu doświadczonego biura rachunkowego, które jest przygotowane na Polski Ład. Osobiście mogę polecić współpracę z biurem rachunkowym Abacus z Warszawy https://www.adamus.net.pl/. Zatrudniają doświadczonych księgowych, mają odpowiednie oprogramowanie, do tego również można przesyłać wszystkie dokumenty zdalnie, nie trzeba jechać do biura. Zdecydowanie polecam taką formę współpracy, jest wygodna
ODPOWIEDZ