Automatyczny odkurzacz do basenu?

Wszystko o Twoim biznesie. Strategie, zyski, finanse, zakładanie i rozwój firmy.
Awatar użytkownika
Nowinka
Posty: 131
Rejestracja: 07 maja 2019, 15:33

Automatyczny odkurzacz do basenu?

Post autor: Nowinka »

Czy ktoś z Państwa posiada basen i do utrzymania go w czystości korzysta z odkurzacza? Na basensklep.pl/collections/odkurzacze-automatyczne taki sprzęt jest dostępny. Czy możecie polecić jakiś model? Tak by był wydajny? Przedziały cenowe są dość spore. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze?
Kaśka

Re: Automatyczny odkurzacz do basenu?

Post autor: Kaśka »

Ciekawy temat, ale ja póki co szukam dopiero basenu. Takiego głównie dla dzieciaków. Też byłabym wdzięczna za jakieś konkretne rady, jaki wybrać, na co zwrócić uwagę. To nasz pierwszy basen i chcielibyśmy kupić coś porządnego. Na razie patrzyłam na baseny w tym sklepie https://basenyogrodowe.pl/78-baseny-dla-dzieci - wydają się fajne i cenowo przystępne. Może któryś z nich ktoś z was ma i może coś napisać na ich temat. Byłabym wdzięczna.
xąx

Re: Automatyczny odkurzacz do basenu?

Post autor: xąx »

A no pewnie, to obok czegoś takiego jak pompy do szlamu podstawowe wyposażenie basenu. Wiem, że osoby, które je mają, po prostu się na coś takiego decydują i są bardzo z tego powodu zadowolone. W razie czego, chętnie sprawdzę od was, jak to wygląda w kwestii rozliczeń i polecanych marek.
ODPOWIEDZ