Pozycjonowanie - Niemcy

Podpowiadamy, jak otworzyć firmę poza granicami kraju, jak znaleźć odbiorców/klientów, jak odnaleźć się w innych realiach i wykorzystać je na korzyść swojego biznesu.
Awatar użytkownika
MartaKr
Posty: 14
Rejestracja: 29 cze 2019, 20:22

Pozycjonowanie - Niemcy

Post autor: MartaKr »

Czy znacie kogoś z Polski, kto jest w stanie wypozycjonować stronę na rynek Niemiecki?
Awatar użytkownika
WeronikaMaj
Posty: 17
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:22

Re: Pozycjonowanie - Niemcy

Post autor: WeronikaMaj »

Sprawdź stronę Kamila Demidowskiego kamildemidowski.pl/oferta/pozycjonowanie-niemcy, to specjalista SEO który zajmuje się pozycjonowaniem, również na rynek niemiecki. Z Panem Kamilem miałam przyjemność współpracować, wiem jakie ma podejście do pracy - w pełni i z czystym sumieniem polecam.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 122
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Pozycjonowanie - Niemcy

Post autor: kozi44 »

Ja również ze swojego doświadczenia polecam Pozycjonowanie Łódź To świetny i niezawodny sposób na reklamę, zyskanie nowych klientów, a przez to większe obroty w firmie.
Awatar użytkownika
rudolf
Posty: 322
Rejestracja: 05 lis 2019, 21:00

Re: Pozycjonowanie - Niemcy

Post autor: rudolf »

Ja jeszcze nie chcę się pozycjonować na inne kraje, gdyż dla mnie pozycjonowanie stron lokalnie na ten moment jest bardzo ważne. Przede wszystkim wybieram pozycjonowanie stron Ostrowiec więc jestem przekonany, że te działania na pewno wpłyną pozytywnie na mój wizerunek.
Zosvi7h6ę

Re: Pozycjonowanie - Niemcy

Post autor: Zosvi7h6ę »

WeronikaMaj pisze: ↑01 lut 2020, 0:14 Sprawdź stronę Kamila Demidowskiego to specjalista SEO który zajmuje się pozycjonowaniem, również na rynek niemiecki. Z Panem Kamilem miałam przyjemność współpracować, wiem jakie ma podejście do pracy - w pełni i z czystym sumieniem polecam.
nie słyszałam nigdy o tym.
-
Nauka jazdy Kobyłka
taśka

Re: Pozycjonowanie - Niemcy

Post autor: taśka »

Mnie potrzebna była koniecznie pomoc w zakresie pozycjonowania jednak u nas, nie za granicą. Zależało mi na kimś dobrym i koniecznie z doświadczeniem. Na stronie https://piotrpolok.pl/podcast/ natrafiłam na podcasty Pana Piotra. Po ich odsłuchaniu postanowiłam się z nim skontaktować. Pan Piotr mimo młodego wieku ma naprawdę ogromną wiedzę jak i doświadczenie.
miśka21

Re: Ujęcia z drona jako forma dokumentacji

Post autor: miśka21 »

WeronikaMaj pisze: ↑01 lut 2020, 0:14 Sprawdź stronę Kamila Demidowskiego kamildemidowski.pl/oferta/pozycjonowanie-niemcy, to specjalista SEO który zajmuje się pozycjonowaniem, również na rynek niemiecki. Z Panem Kamilem miałam przyjemność współpracować, wiem jakie ma podejście do pracy - w pełni i z czystym sumieniem polecam.
Super, dzięki za informację :)
-
aborcja Czechy - Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w ważnych kwestiach związanych z samym zabiegiem usunięcia ciąży w Czechach. Rejestracja telefoniczna dla pacjentek z polski jest bezpłatna.
ODPOWIEDZ